Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej

20-10-2020 13:00 | Autor: red.
W środę 14 października odbyło się spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w tym roku wyjątkowo w formie telekonferencji. W spotkaniu uczestniczyli: Rafał Miastowski – burmistrz dzielnicy Mokotów, Krzysztof Skolimowski – zastępca burmistrza, Maciej Ostapkowicz - przewodniczący Komisji Oświaty Rady Dzielnicy Mokotów, Cezary Kocon – Naczelnik Wydziału Oświaty i Wychowania dla Dzielnicy Mokotów oraz dyrektorzy mokotowskich przedszkoli, szkół i placówek wychowania pozaszkolnego.

Burmistrz podziękował wszystkim pracownikom oświaty za ich rzetelną pracę, zaangażowanie oraz rozumienie szczególnej misji, jaką mają do spełnienia w procesie edukacyjnym i wychowawczym młodego pokolenia, szczególnie obecnie w czasach pandemii.

Następnie przekazał gratulacje dyrektorom, którzy zostali uhonorowani:

- odznaczeniem państwowym – Medalem za Długoletnią Służbę – 4 osoby,

- Medalem Komisji Edukacji Narodowej – 4 osoby,

oraz 13 nauczycielom i dyrektorom, którym przyznane zostały Nagrody Prezydenta m.st. Warszawy.

Spotkanie było również okazją do złożenia gratulacji i podziękowania nauczycielom i dyrektorom, którzy zostali wyróżnieni Nagrodą Burmistrza Dzielnicy Mokotów.

Wśród nagrodzonych znalazło się 11 dyrektorów i 29 nauczycieli przedszkoli, szkół i placówek wychowania pozaszkolnego.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA