Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Sportowy weekend na Mokotowie

01-06-2021 20:07 | Autor: red.
Na boisku baseballowym przy Szkole Podstawowej nr 205 przy ul. Spartańskiej 4 odbył się Puchar Polski w baseballu dzieci 6-9 lat. Zawodników dopingował burmistrz Rafał Miastowski. Miło nam zakomunikować, że zwycięzcą zawodów został zespół gospodarzy, czyli Warszawskiego Uczniowskiego Klubu Baseballowego Centaury. Kolejność końcowa:

1. WUKB Centaury Warszawa 3/4

2. Rawa Katowice

3. Dęby Osielsko,

– Akademia Schaby,

– WUKB Centaury 2,

– WUKB Centaury 1

W niedzielę odbyła się Gwardyjska Gala Zapaśnicza. Impreza organizowana jest cyklicznie na terenie Mokotowa. W ramach Gali miał miejsce IX Memoriał Kazimierza Maciocha i XX Memoriał Stanisława Reda w zapasach w stylu wolnym. Jako pierwsi rywalizowali młodzicy i młodziczki, później rozpoczęły się walki chłopców i dziewcząt w grupie wiekowej dzieci. Okolicznościpowe trofea wręczył zwycięzcom zastępca burmistrza Marek Rojszyk. Impreza została zorganizowana przez UKS Zapasy Gwardia i współfinansowana przez Urzędu Dzielnicy Mokotów.

Także na pływalni OSiR Mokotów odbył się „Pływacki Dzień Dziecka z Hasten”. Młodzi pływacy rywalizowali aż w 5 konkurencjach. Organizator Fundacja Hasten zapewnił dla uczestników moc atrakcji oraz wyjątkowe nagrody z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Puchary dla zwycięzców wręczyli przedstawiciele Urzędu Dzielnicy Mokotów oraz OSiR Mokotów. Impreza sfinansowana ze środków Urzędu Dzielnicy Mokotów.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA