Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Sportowy weekend na Mokotowie!

14-10-2020 20:13 | Autor: red.
Za nami aż 4 imprezy, a wśród nich I Mokotowski Miting Lekkoatletyczny „Korzeniowski Cup, turniej baseballowy, Mistrzostwa Mokotowa w Gimnastyce Artystycznej i II Marsz po Zdrowie – Młodzi Wiekiem❗

W sobotę przed południem burmistrz Rafał Miastowski uroczyście otworzył I Mokotowski Miting Lekkoatletyczny „Korzeniowski Cup”. Impreza odbyła się na obiektach sportowych XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego przy ul. Wiktorskiej 99. W biegach na 60m, 200m, 600m oraz 60m przez płotki, skoku w dal, rzucie piłką palantową oraz w chodzie sportowym na dystansie 3000m rywalizowały dzieci w wieku od lat 6 do 15.

Także w sobotę na boisku szkolnym SP 205 przy ulicy Spartańskiej 4 trwały zmagania młodych baseballistów. Celem organizowanego w sobotnie przedpołudnie turnieju było wyłonienie reprezentacji Mokotowa i Warszawy na zawody rangi mistrzowskiej. Organizatorem tego sportowego przedsięwzięcia był Warszawski Uczniowski Klub Baseballowy „Centaury”.

W hali sportowej przy ulicy Narbutta 14 przez cały weekend odbywały się otwarte Mistrzostwa Mokotowa w Gimnastyce Artystycznej. Organizatorem zawodów jest Uczniowski Klub Sportowy „Irina”. W sobotę przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa prezentowały się dziewczęta w dwóch kategoriach wiekowych. W niedzielę rywalizowały już tylko starsze dzieci, te bardziej doświadczone i utytułowane.

W niedzielę odbyło się również wydarzenie dla miłośników Nordic Walking - II Marsz po Zdrowie – Młodzi Wiekiem. Do pokonania była 4 kilometrowa trasa wzdłuż ścieżki dydaktycznej wokół Jeziorka Czerniakowskiego. Mimo niesprzyjającej pogody uczestnikom dopisywał dobry humor. Na mecie przygotowany został posiłek regeneracyjny oraz pamiątkowy dyplom. W wydarzeniu aktywnie brał również udział burmistrz Rafał Miastowski.

Dziękujemy, że byliście z nami!

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA