Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Sportowy weekend na Mokotowie

04-12-2019 20:21 | Autor: red.
W miniony weekend na Mokotowie wiele się działo! Piątkowy turniej Tenisa Stołowego rozpoczął serię imprez sportowych odbywających się w weekend. Młodzież ze szkół podstawowych rywalizowała w czterech kategoriach wiekowych.

Zawody rozpoczęły się o godzinie 12.15 w piątek 29 listopada 2019 roku. Turniej odbył się w szkole Podstawowej nr. 190 przy ul. Zwierzynieckiej 10, a jego współorganizowały go  Urząd Dzielnicy Mokotów oraz Stowarzyszenie Parafiada.

W sobotni chłodny poranek rywalizacje rozpoczęli łyżwiarze szybcy. Organizatorem konkursu było Warszawskie Towarzystwo Łyżwiarskie „Stegny” przy współudziale Urzędu Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy. Mistrzostwa Mokotowa w Łyżwiarstwie Szybkim trwały od godziny 10.00 do 14.00. Zawodniczki i zawodników dopingowała licznie zgromadzona publiczność.

W hali sportowej Szkoły Podstawowej nr. 202 przy ul. Jana Bytnara „Rudego” 19 od rana trwały zmagania karateków. Turniej Karate Tradycyjnego o Puchar Dzielnicy Mokotów odbył się w sobotę w godzinach 10.00 – 15.00. Rywalizowały ze sobą zawodniczki oraz zawodnicy w różnych kategoriach wiekowych. Na początku swoje umiejętności prezentowali 7 latkowie, aby sukcesywnie zakończyć na tych najstarszych i najbardziej doświadczonych. Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymali pamiątkowe puchary i medale, pozostali uczestnicy turnieju otrzymali upominki. Organizatorami Turnieju byli: Mazowieckie Stowarzyszenie Karate Tradycyjnego „Ai-Do” oraz Urząd Dzielnicy Mokotów.

W Andrzejkowy wieczór 30 listopada w hali OSiR Mokotów przy ul. Niegocińskiej 2a odbył się Festiwal Zumba®Fitnes. Imprezę rozpoczęły dzieci, a po nich dzielnie ćwiczyły seniorki. Atmosfera w hali OSiR była bardzo gorąca. Wszystko za sprawą połączenia prostych kroków tanecznych i kombinacji ruchów w rytm muzyki latynoskiej. Na tym właśnie polega Zumba – czyli latynoski pomysł na fitness, w którym zajęcia oparte są m.in. na elementach tanecznych salsy, reggaetonu i samby. W festiwalu wzięło udział około 300 osób. Uczestnicy wytrwali do samego końca nie tylko spalili mnóstwo kalorii, ale przede wszystkim dobrze się bawili.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA