Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Sportowy weekend

06-01-2021 20:05 | Autor: red.
W hali Centrum Futbolu Warszawianka przy ul. Merliniego odbyła się trzecia edycja Turnieju Piłkarskiego Ojców SAS, organizowanego przez Urząd Dzielnicy Mokotów oraz Stowarzyszenie Aktywni Dla Stegien.

Głównym celem imprezy jest promocja aktywności ruchowej oraz integracja międzypokoleniowa dzieci i rodziców, bowiem w imprezie, oprócz młodych adeptów futbolu, biorą udział również ich tatusiowie oraz mamy. Impreza składa się z trzech elementów: amatorskiej rywalizacji w turnieju piłkarskim dla ojców, konkurencji sprawnościowych dla rodzin oraz części integracyjno-piknikowej.

Na boisku Orlik 2012 przy ul. Chełmskiej odbył się MOKOTÓW CUP 2020 – Świąteczny Turniej Piłki Nożnej, organizowany przy współudziale Urzędu Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy i Stowarzyszenie Aktywny Kasprzak. W turnieju wzięły udział dzieci z kategorii U-10 i U-11. W zmaganiach wystąpiły zespoły z Warszawy i okolic. W przerwie pomiędzy meczami eliminacyjnymi odbył się konkurs żonglerki. Zwyciężyła drużyna FC Komorów, drugie miejsce zajęły Orły Zielonka, trzecie miejsce Warszawska Akademia Piłkarska.

Imprezy finansowane ze środków Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA