Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Sportowe podsumowanie roku

21-03-2019 16:37 | Autor: A.A.
W sobotę 16 lutego odbyła się piąta w historii Gminy Lesznowola Gala Sportu. Podczas uroczystości nagrodzono najlepszych sportowców i kluby sportowe działające na terenie gminy.

Galę, podobnie jak w poprzednich latach, zorganizowano w Centrum Edukacji i Sportu w Mysiadle – siedzibie organizatora tego wydarzenia. Uroczystość miała bardzo widowiskową oprawę i zgromadziła wielu znakomitych gości z wielu różnych środowisk. Wszystkich powitała gospodyni wydarzenia – Wójt Maria Jolanta Batycka-Wąsik. Nagrody dla najlepszych sportowców wręczali m. in. olimpijczycy Edward Skorek i Erwina Ryś-Ferens oraz były wicepremier i zapalony maratończyk – prof. Grzegorz Kołodko. Pamiątkowe statuetki otrzymali najlepsi sportowcy z gminnych szkół, kluby sportowe oraz utytułowani sportowcy mieszkający na terenie gminy. Dzieciom i młodzieży z lesznowolskich szkół, które odebrały statuetki za wysokie osiągnięcia sportowe na szczeblu międzypowiatowym i wojewódzkim w roku szkolnym 2017/2018, na scenie towarzyszyli nauczyciele wychowania fizycznego oraz dyrektorzy szkół.

Przyznano także dwie nagrody honorowe. Wyróżnienia dla osób zasłużonych dla rozwoju sportu na terenie gminy Lesznowola i wkład w rozpowszechnianie kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży otrzymali pośmiertnie: Jerzy Boguta – założyciel i prezes klubu piłkarskiego FC Lesznowola oraz wieloletnia sekretarz Gminy – Mariola Uczkiewicz-Kampczyk.

Galę prowadził znany dziennikarz sportowy Piotr Dębowski, zaś oprawę artystyczną wydarzenia zapewnili finaliści programów Mam Talent i The Voice of Poland.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA