Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Sport wraca do szkół

01-06-2021 20:04 | Autor: red.
Wracają dzielnicowe eliminacje w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Odbędą się w dniach 7-11 czerwca, w trzech dyscyplinach. Wszyscy liczą na jak najlepsze wyniki ursynowskich uczniów, także w finałach rozgrywek miejskich. Do końca roku szkolnego pozostało niewiele czasu, ale zawody i tak zostaną rozegrane w kilku dyscyplinach:

– 7 czerwca - eliminacje dzielnicowe w badmintonie w kategorii młodzieży w Hali „Hawajska” (ul. Dereniowa 48) oraz w piłce nożnej mężczyzn w kategorii licealiada w kompleksie boisk „Orlik” (ul. Przy Bażantarni 3);

– 11 czerwca - eliminacje dzielnicowe w czwórboju lekkoatletycznym (bieg na 60 metrów, rzut piłeczką palantową, skok w dal, bieg na 600 metrów dziewcząt i na 1000 metrów chłopców) w kategorii dzieci na boisku Szkoły Podstawowej nr 340 (ul. Lokajskiego 3);

– 14 czerwca - finały rozgrywek miejskich w badmintonie w kategorii dzieci w Arenie Ursynów (ul. Pileckiego 122);

– 18 czerwca - finały rozgrywek miejskich w badmintonie w kategorii młodzieży w Arenie Ursynów (ul. Pileckiego 122).

- Bardzo się cieszę, że nasi uczniowie mogą wreszcie rozpocząć rywalizację w eliminacjach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Po długim okresie nauczania zdalnego możliwość skonfrontowania się z rówieśnikami na arenach sportowych ma szczególne znaczenie. Liczę, że dzielnicowi mistrzowie bardzo dobrze potem wypadną w zawodach finałowych, w starciu z reprezentacjami innych dzielnic – mówi Piotr Zalewski, zastępca burmistrza Ursynowa, zajmujący się sprawami sportu i rekreacji.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA