Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Śniadanie z burmistrzem

10-07-2019 22:05 | Autor: red.
Niedzielny Targ Zdrowej Żywności na Ursynowie jest organizowany dzięki poparciu 2 758 osób, które w głosowaniu na projekty Budżetu Partycypacyjnego zdecydowały o realizacji tego pomysłu.

Najbliższy Targ odbędzie się 14 lipca w godz. 9.00 -14.00 (na parkingu przy Ratuszu). W jego trakcie w godz. 10.00-12.00 mieszkańców Ursynowa zaprasza się na Śniadanie z burmistrzem Robertem Kempą, które będzie połączone z degustacją tradycyjnych i regionalnych wyrobów.

– Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie. Degustując różne produkty, będziemy mogli sobie porozmawiać o nurtujących Państwa sprawach. Spędzimy razem, mam nadzieję, dwie miłe godziny – mówi burmistrz dzielnicy Robert Kempa.

Na Targu będzie można również kupić bezpośrednio u wytwórców wartościową żywność produkowaną według tradycyjnych receptur, bez sztucznych dodatków i konserwantów, naturalne soki, miody, sery, ryby i wiele innych produktów.

Kolejne targi odbędą się: 21 lipca, 11 sierpnia, 15 września, 29 września, 13 października i 20 października.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA