Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Sławomir Rosłon uczczony w Powsinie

21-11-2018 21:58 | Autor: mp
W Parku Kultury w Powsinie odbył się w sobotę 17 listopada Cross Rosłon Kabaty – impreza poświęcona pamięci zmarłego w tym roku trenera lekkiej atletyki Sławomira Rosłona, byłego pracownika SGGW, – znanego z działalności na terenie Piaseczna, Ursynowa oraz... Nowej Zelandii.

Sławomir Rosłon, którego podopieczną była między innymi czołowa biegaczka Polski Renata Sobiesiak-Paradowska (w 1998 druga w Maratonie Bostońskim z czasem 2:27:17), byłby na pewno szczęśliwy, widząc, jak w sobotę bieg na 5000 m wygrywa jego wychowanka z Akademickiego Klubu Lekkoatletycznego Ursynów – Julita Kotecka (wśród mężczyzn najszybszy był Cezary Jaroszewski).

Na krótszych i dłuższych dystansach w zawodach Cross Rosłon Kabaty wzięło w sumie udział kilkaset osób w wieku od 9 do 80 lat, a co ciekawe, w biegu na 1 milę wystartowała wdowa po patronie imprezy Jolanta Rosłon, wzruszona liczną obsadą imprezy.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA