Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Ruszają szczepienia w Szpitalu Południowym

20-01-2021 23:14 | Autor: red.
Ważna informacja dla wszystkich, którzy zapisali się lub w najbliższym czasie planują zapisać się na szczepienie przeciw COVID-19, realizowane w przychodni przyszpitalnej w Szpitalu Południowym. Szczepienia rozpoczną się 25 stycznia br.

– Choć budowa Szpitala Południowego nie zakończyła się, zapewnimy pacjentom bezpieczeństwo w czasie prowadzonych w przychodni przyszpitalnej szczepień, które będą realizowane zgodnie z przyjętymi procedurami i przepisami. Dołożymy wszelkich starań, aby szczepienia były realizowane sprawnie i w komfortowych dla naszych pacjentów warunkach. Należy przyjąć, że 25 stycznia br. przyjmiemy pierwszego pacjenta – mówi dr n. med. Ewa Więckowska, Prezes Zarządu Szpital Solec Sp. o.o.

Warto przypomnieć, że prawidłowy adres Szpitala Południowego (a więc i przychodni przyszpitalnej) to ul. rtm. Witolda Pileckiego 99. Szczepienia będą realizowane w specjalnie przygotowanym punkcie szczepień, zlokalizowanym w budynku A, od strony ulicy Pileckiego. Wejście dla pacjentów zostanie czytelnie oznaczone.

Trwa rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla seniorów, którzy skończyli 80 lat. Natomiast od 22 stycznia zarejestrować się będą mogły osoby powyżej 70. roku życia.

Aby zapisać się na szczepienie prosimy odwiedzić stronę internetową. Na niej zainteresowani znajdą odpowiedzi na wszystkie pytania. Przed szczepieniem każdy pacjent powinien zapoznać się z „Kwestionariuszem wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19”.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA