Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Ruszają prace na ul. Rosoła

25-06-2019 13:18 | Autor: red.
Już 1 lipca ponownie ruszą prace na ul. Rosoła. To wynik zaplanowanej zmiany terminu realizacji tego zadania inwestycyjnego.

Pierwotne prace miały zakończyć się w pierwszej połowie lipca. Planowany obecnie termin to 15 sierpnia. Po wznowieniu prac na około miesiąc zostanie zamknięta nitka ul. Rosoła od Centrum w stronę Kabat (na odcinku od ul. Jeżewskiego do ul. Wąwozowej).

Z kolei w związku z budową POW już w piątek 28 czerwca planowane jest wprowadzenie zmian w organizacji ruchu w obrębie skrzyżowania ulicy Rosoła z ulicą Płaskowickiej (schemat powyżej).

- Zawsze kierujemy się dobrem mieszkańców i dążymy do tego, aby prace budowlane były jak najmniej uciążliwe. Niewielka, zaplanowana korekta terminu realizacji powoduje, że zakończenie prac na ul. Rosoła przypadnie na okres wakacyjny - w czasie mniejszego ruchu spowodowanego urlopami i zakończeniem roku szkolnego – mówi burmistrz Robert Kempa.

 

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA