Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

dzisiejsza
pogoda

23°
18°

Rozmawiamy o projektach z Budżetu Partycypacyjnego

07-03-2018 21:44 | Autor: red.
Na rok 2019 na Ursynowie mieszkańcy zgłosili 273 projekty do realizacji w ramach Budżetu Partycypacyjnego. Trwają dyskusje publiczne, w czasie których autorzy prezentują swoje pomysły, a na pozytywnie zweryfikowane projekty będzie można głosować w drugiej połowie czerwca.

Spotkania to szansa, aby osobiście porozmawiać z projektodawcami w czasie publicznych dyskusji, na które organizujący spotkania Urząd Dzielnicy Ursynów zaprasza wszystkich mieszkańców.

Terminy spotkań dyskusyjnych:

8 marca (czwartek) spotkanie w godz. 17.30 – 20.30

10 marca (sobota) spotkanie, w godz. 15.00-18.00

15 marca (czwartek)spotkanie, w godz. 17.30-21.00

17 marca (sobota)spotkanie w godz. 14.00-18.00

Spotkania odbywają się w Urzędzie Dzielnicy Ursynów przy al. KEN 61 (metro Imielin) – sala im. J.U. Niemcewicza. Listy projektów prezentowanych na poszczególnych spotkaniach są dostępne na stronie internetowej www.ursynow.pl.

Wróć

Inne artykuły

Zamiast sprzątać kradli przesyłki Policjanci z ursynowskiego komisariatu zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o dokonywanie wspólnie i w porozumieniu kradzieży zawartości przesyłek pocztowych. Jak wynikało z policyjnych ustaleń byli oni zatrudnieni jako serwis sprzątający w firmie zajmującej się sortowaniem paczek.
Coraz młodsi pasażerowie metra Za nami czternasta edycja badania ankietowego Metra Warszawskiego przeprowadzonego wśród pasażerów. Sprawdzano przede wszystkim poziom zadowolenia, ale także zbierano podstawowe dane statystyczne. Respondenci po raz kolejny pozytywnie ocenili jakość świadczonych usług. Okazuje się też, że pasażerowie metra… odmłodnieli.
Ekrany nie muszą psuć krajobrazu Prezentując Państwu ostatni artykuł dotyczący hałasu, dobiegającego z Puławskiej oraz Dolinki Służewieckiej, nie spodziewaliśmy się, że otrzymamy aż tyle wiadomości w sprawie montażu przy nich ekranów akustycznych. Państwa pozytywny odzew wobec tego pomysłu przekroczył nasze najśmielsze oczekiwania!
Ponad 30 mln zł dla Warszawy Stolicę czeka rewolucja w zakresie nowych technologii w dziedzinie pomocy społecznej. Dzięki funduszom unijnym powstanie centrum wsparcia dostępne całą dobę, 7 dni w tygodniu, świadczące teleusługi oraz teleopiekę. Ponadto miasto wybuduje parking „Parkuj i Jedź”, a wybrane budynki komunalne przejdą rewitalizację. Łączna wartość wsparcia ze środków UE to ponad 30 mln zł.