Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

dzisiejsza
pogoda

-1°
-4°

Rozmawiamy o projektach z Budżetu Partycypacyjnego

07-03-2018 21:44 | Autor: red.
Na rok 2019 na Ursynowie mieszkańcy zgłosili 273 projekty do realizacji w ramach Budżetu Partycypacyjnego. Trwają dyskusje publiczne, w czasie których autorzy prezentują swoje pomysły, a na pozytywnie zweryfikowane projekty będzie można głosować w drugiej połowie czerwca.

Spotkania to szansa, aby osobiście porozmawiać z projektodawcami w czasie publicznych dyskusji, na które organizujący spotkania Urząd Dzielnicy Ursynów zaprasza wszystkich mieszkańców.

Terminy spotkań dyskusyjnych:

8 marca (czwartek) spotkanie w godz. 17.30 – 20.30

10 marca (sobota) spotkanie, w godz. 15.00-18.00

15 marca (czwartek)spotkanie, w godz. 17.30-21.00

17 marca (sobota)spotkanie w godz. 14.00-18.00

Spotkania odbywają się w Urzędzie Dzielnicy Ursynów przy al. KEN 61 (metro Imielin) – sala im. J.U. Niemcewicza. Listy projektów prezentowanych na poszczególnych spotkaniach są dostępne na stronie internetowej www.ursynow.pl.

Wróć

Inne artykuły

Pomagamy bezdomnym zwierzętom! VIII edycja zbierania darów dla bezdomnych zwierząt „ALERT DLA ZWIERZĄT” trwała w ursynowskim Ratuszu od 17 grudnia 2018 r. do 14 stycznia 2019 r.
Oferta kulturalna będzie jeszcze lepsza! Rozmawiamy z wiceburmistrzem Ursynowa Klaudiuszem Ostrowskim.
Najpiękniejsze szopki! W piątek 11 stycznia w sali im. J.U. Niemcewicza w Urzędzie Dzielnicy Ursynów odbył się finał 23. edycji dzielnicowego konkursu plastycznego pn. „Najpiękniejsze Szopki Bożonarodzeniowe”. W konkursie wzięło udział 11 szkół ursynowskich – publicznych i niepublicznych. Prac wykonanych na konkurs zebrało się aż 170, część można było podziwiać w ursynowskim ratuszu.
Radny apeluje o przedłużenie linii 239 W jednej ze złożonych na początku roku interpelacji pojawia się pomysł na korektę trasy autobusu linii 239. Wydłużenie tej trasy ma ułatwić i skrócić czas dojazdu mieszkańców Zielonego Ursynowa do wielu miejsc w centralnej części dzielnicy. Propozycja trafiła do Zarządu Transportu Miejskiego.