Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

dzisiejsza
pogoda

21°
8°

Rozmawiamy o projektach z Budżetu Partycypacyjnego

07-03-2018 21:44 | Autor: red.
Na rok 2019 na Ursynowie mieszkańcy zgłosili 273 projekty do realizacji w ramach Budżetu Partycypacyjnego. Trwają dyskusje publiczne, w czasie których autorzy prezentują swoje pomysły, a na pozytywnie zweryfikowane projekty będzie można głosować w drugiej połowie czerwca.

Spotkania to szansa, aby osobiście porozmawiać z projektodawcami w czasie publicznych dyskusji, na które organizujący spotkania Urząd Dzielnicy Ursynów zaprasza wszystkich mieszkańców.

Terminy spotkań dyskusyjnych:

8 marca (czwartek) spotkanie w godz. 17.30 – 20.30

10 marca (sobota) spotkanie, w godz. 15.00-18.00

15 marca (czwartek)spotkanie, w godz. 17.30-21.00

17 marca (sobota)spotkanie w godz. 14.00-18.00

Spotkania odbywają się w Urzędzie Dzielnicy Ursynów przy al. KEN 61 (metro Imielin) – sala im. J.U. Niemcewicza. Listy projektów prezentowanych na poszczególnych spotkaniach są dostępne na stronie internetowej www.ursynow.pl.

Wróć

Inne artykuły

Pasy rowerowe do wymiany! Minęły 2 lata od kiedy na Ursynowie utworzono na ul. Cynamonowej pierwsze pasy rowerowe. Ten eksperyment miał zachęcić mieszkańców do korzystania z rowerów i jednocześnie ograniczyć ruch samochodowy w dzielnicy. Po ostatniej zimie malowane na jezdni pasy niemal całkowicie się już zatarły, podobnie jak i korzyści, które miały nam ze sobą przynieść.
Czeka nas weekend wyjątkowych atrakcji! Rozmawiamy z zastępcą burmistrza Ursynowa Łukaszem Ciołko.
Chcemy wydłużenia godzin pracy urzędu! Jako Otwarty Ursynów, uważamy, że obecna siatka godzinowa pracy Urzędu m. st. Warszawy (w tym oczywiście Urzędu Dzielnicy Ursynów) nie odpowiada oczekiwaniom mieszkańców.
Galeria Komiksu w DOK Ursynów Stworzenie stałej galerii komiksu, na pewno pierwszej na Mazowszu, ale też chyba pierwszej w Polsce, ma na celu popularyzację tego gatunku sztuki wśród wszystkich grup wiekowych, animowanie polskiego środowiska komiksowego, edukację i podnoszenie świadomości warsztatowej komiksu.