Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Rondo im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

21-10-2020 20:57 | Autor: red.
Od 19 października rondo u zbiegu ul. Płaskowickiej i Roentgena zyskało oficjalnego patrona – Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Rondo na warszawskim Ursynowie ma nowego patrona dzięki inicjatywie Warszawskiego Forum Samorządowego oraz Radnym Koalicji Obywatelskiej.

Za wzorową współpracę należy docenić również Fundację WOŚP, która od niemal 30 lat wspomaga polską służbę zdrowia, zaopatrując szpitale w nowoczesny i niezbędny do ratowania życia sprzęt.

Tabliczka z nowym patronem ronda u zbiegu ulic Płaskowickiej i Roentgena została zamontowana w poniedziałek, 19 października. Montaż odbył się szybko i bez utrudnień dla ruchu.

- Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy od prawie trzech dekady zbiera pieniądze na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia. Jestem przekonany, że WOSP zasługuje na swoje miejsce w Warszawie, tak aby funkcjonując w przestrzeni miejskiej przez cały rok nazwa inspirowała mieszkańców naszego miasta i przypominała że warto pomagać – mówi Sławomir Potapowicz, Wiceprzewodniczący Rady Warszawy.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA