Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Robimy dobro, karma wraca

27-11-2019 21:47 | Autor: red.
Aż 5 500 kilogramów jedzenia dla schroniskowych psów i kotów „wyćwiczyli” w niedzielę w hali sportowej Hawajska goście zaproszeni przez Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji i behawiorystkę zwierząt oraz joginkę Anetę Awtoniuk.

W charytatywnej akcji „ROBIMY DOBRO, KARMA WRACA, czyli ćwiczymy jogę, aby nakarmić bezdomne zwierzęta” za każdą osobę, która podjęła jogowe wyzwanie i spróbowała wykonać chociaż kilka ze 108 powtórzeń najbardziej popularniej sekwencji jogi „Powitanie Słońca”, firma Mars Petcare zobowiązała się przekazać Celestyniakom duży worek karmy. Jak wielkie to worki, okazało się, kiedy po 40 minutach, gdy uczestnicy wykonali ostatnie – sto ósme – Powitanie Słońca, przedstawicielka Mars Petcare ogłosiła ze sceny, że firma zdecydowała się ofiarować 5,5 tony jedzenia! Krzyk entuzjazmu i radości, jaki rozległ się w tym momencie w hali Hawajska mógłby zawstydzić najzagorzalszych kibiców! Aneta Awtoniuk dziękując uczestnikom za wysiłek odtańczyła na scenie taniec radości – Jesteście niemożliwi! Zrobiliśmy to! Każdy z tych psów i kotów, który nie ma kochających głaszczących rąk i swojego człowieka na wyłączność dzięki Wam dostanie chociaż pełną miskę i dzięki temu zima będzie lżejsza w Schronisku w Celestynowie.

Dla wielu ze 166 osób, które zdecydowały się wykonać 108 Powitań Słońca był to pierwszy kontakt z jogą. Z ich deklaracji składanych po zakończeniu tego wyzwania wiemy, że nie ostatni. Dzięki lekcji poprowadzonej przez wiceprezesa stowarzyszenia Porozumienie Szkół Jogi w Polsce i autora BosoNaMacie.pl Przemka Nadolnego – nauczyciela jogi z 20-letnim stażem – każdy nauczył się jak bezpiecznie ćwiczyć jogę.

UCSiR i Aneta Awtoniuk już zapowiadają kolejną edycję akcji „ROBIMY DOBRO, KARMA WRACA”! Absolutnie wszyscy wychodzili z hali Hawajska spoceni, z uśmiechami na twarzach, w poczuciu dobrego zmęczenia i zrobienia czegoś dobrego dla innych. Bo karma wraca!

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA