Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Punkt przy Dereniowej 6 wstrzymuje wydawanie

06-04-2022 21:22 | Autor: red.
W punkcie przy ul. Dereniowej 6 od 5 kwietnia zostaje czasowo wstrzymane wydawanie żywności– informuje Urząd Dzielnicy Ursynów. Powodem są braki w zaopatrzeniu magazynu. Uchodźcy z Ukrainy ponownie będą mogli skorzystać z pomocy od wtorku 12 kwietnia.

Pomimo przerwy w wydawaniu, wolontariusze dyżurujący w punkcie będą przyjmować artykuły żywnościowe od mieszkańców. Dyżury odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 18.00-20.00. Dary są przyjmowane także w weekend w Domu Kultury SMB Imielin, w godzinach jego pracy.

Od przyszłego tygodnia punkt przy ul. Dereniowej 6 będzie funkcjonował na nowych zasadach. Dary będą wydawane tylko we wtorki i czwartki w godz. 15.00 – 19.00. Ale przynosić będzie można je od poniedziałku do piątku w godz. 18.00 – 20.00 oraz w soboty i niedziele do Domu Kultury SMB „Imielin”. Działalność punktu koordynuje Stowarzyszenie Społeczników „Ariadna”.

Dziękujemy za wszystkie dary, które do tej pory udało się zebrać. Ursynowianie pokazali ogromne serca. Bardzo prosimy o dalsze wsparcie. Obecne potrzeby: kasza gryczana, makaron, mąka, olej, sosy w słoikach, konserwy mięsne i rybne, kukurydza konserwowa, herbata, czekolada mleczna, pieluchy w rozmiarze 5 i 6.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA