Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Pucek Ursynowski powrócił

12-05-2020 14:01 | Autor: red.
Przed Urzędem Dzielnicy Ursynów w ramach kontynuacji programu „Zwierzak w wielkim mieście” po zimowej przerwie powróciło poidełko z Puckiem. Niestety ze względu na panującą pandemię koronawirusa nie można wystawić reszty poidełek we wszystkich dotychczasowych lokalizacjach, ponieważ w większości przypadków ich dotychczasowi „opiekunowie” są niedostępni.

Wysoka temperatura potrafi dokuczyć nie tylko ludziom, ale także zwierzętom. W nadchodzących miesiącach Warszawie grozi jeszcze większa susza niż w roku ubiegłym. Zarówno zwierzęta spacerujące z właścicielami jak i te wolno żyjące będą mieć utrudniony dostęp do wody. Bardzo ważne jest umieszczanie w przestrzeni miejskiej poideł, które postawione w różnych lokalizacjach, stają się dodatkowym źródłem wody dla potrzebujących zwierząt.

Dlatego wzorem ubiegłego roku zachęcamy wszystkich przyjaciół zwierząt do wystawiania pojemników z wodą, aby w ten sposób pomóc czworonogom, ptakom i owadom nawet w tym trudnym dla wszystkich czasie. Pamiętajmy, że woda powinna być regularnie wymieniana i uzupełniana (min. dwa razy dziennie).

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA