Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Przy ul. Kazury 8 nowy mural

08-08-2018 23:42 | Autor: red.
Kończy się realizacja kolejnego muralu na terenie Ursynowa - tym razem wielkoformatowe malowidło będą mogli podziwiać mieszkańcy okolic ul. Kazury. Mural będzie przedstawiał Zofię Stryjeńską. Autorem muralu jest Julia Szulc, a za jego realizację odpowiada firma RedSheels.

Ale to nie koniec. Następny mural pt. Pocztówka z Ursynowa będzie wykonany na ścianie budynku przy ul. Małej Łąki 21. Koszt wykonania trzech murali na terenie SM Wyżyny, w ramach projektu z Budżetu Partycypacyjnego „Ursynowskie Murale” wynosi 71  954,00 zł brutto.

„Projekt "Ursynowskie Murale" zakłada realizację trzech wielkoformatowych grafik na ścianach budynków mieszących się na terenie dzielnicy. Murale w naszej dzielnicy to projekt obywatelski wnoszący element sztuki do przestrzeni publicznej. Jego celem jest nie tylko kulturalna dekoracja przestrzeni Ursynowa, ale również stworzenie jednego ze znaków rozpoznawczych naszej dzielnicy, budowanie więzi mieszkańców z otoczeniem oraz uprzyjemnienie czasu, który spędzamy w swojej "lokalnej ojczyźnie" – czytamy w opisie projektu.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA