Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Przedszkolaki z Ursynowa odpytały policjantów

27-11-2015 21:47 | Autor: mg
Dzielnicowi z ursynowskiego komisariatu policji sierż. Rafał Sumigowski, asp. Artur Zakrzewski oraz sierż.szt. Magdalena Gąsowska zostali zaproszeni na spotkanie z dziećmi z przedszkola Żyrafa przy ulicy Urwisko. Mundurowi opowiadali najmłodszym o swojej pracy i uczyli bezpiecznych zachowań.

Maluchy miały okazję spotkać się z policjantami, porozmawiać na temat ich pracy, zdać nurtujące je pytania oraz przypomnieć sobie zasady bezpieczeństwa. W trakcie dyskusji okazało się, że dzieci doskonale znają wszystkie odpowiedzi na zadawane im pytania. Tradycyjnie dzieci mogły też między innymi poprzymierzać policyjne czapki. Jednak największą atrakcją okazało się włączenie policyjnej syreny w radiowozie oraz możliwość wykonania – odbitki linii papilarnych.

Każdy grupa przedszkolna biorąca udział w spotkania otrzymała drobny upominek w postaci pamiątkowego dyplomu. Dzieciom przez całą wizytę towarzyszyły uśmiechy na twarzach, co jest najlepszym dowodem na to, że spotkanie z policjantami sprawiło im ogromną frajdę.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA