Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Przebudowa skrzyżowania ulic Rosoła i Gandhi

06-04-2022 21:21 | Autor: GDDKiA
Rozpoczęły się prace związane z przebudową skrzyżowania ulic Rosoła i Gandhi na Ursynowie. Prace mają na celu uporządkowanie układu komunikacyjnego nad tunelem w związku z połączeniem ulic miejskich z trasą S2. Wynikają z warunku nałożonego przez Miasto w projekcie stałej organizacji ruchu.

W pierwszym etapie roboty będą polegały na przebudowie kanalizacji deszczowej, sygnalizacji świetlnej oraz oświetlenia. W tym czasie będą również prowadzone roboty związane z wykonaniem poszerzeń ul. Gandhi i Rosoła i korektą chodnika i ścieżki rowerowej na skrzyżowaniu ulic Gandhi i Rosoła.

W związku z prowadzonymi robotami nie są planowane zasadnicze zmiany w organizacji ruchu -będą utrudnienia polegające na przewężeniu ul. Rosoła i ul. Gandhi.

W drugim etapie prowadzone będą roboty drogowe związane z frezowaniem oraz wykonaniem warstwy ścieralnej w rejonie skrzyżowania ul. Gandhi i ul. Rosoła. Podczas prowadzenie tych robót utrzymana zostanie relacja w kierunku Centrum oraz skręt w prawo z ul. Nugat w ul. Rosoła.

Dla pozostałych relacji wyznaczone zostaną objazdy – roboty prowadzone będą w weekend od piątku godz. 22.00 do poniedziałku godz. 6.00. Zakończenie prac przewidziane jest w połowie czerwca br.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA