Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Poszukiwany miał przy sobie narkotyki

20-01-2020 13:12 | Autor: pol
Ursynowscy policjanci zatrzymali 24-latka poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniejsze przestępstwa. Jak się szybko okazało, wcześniejszy wyrok nie zrobił na mężczyźnie większego wrażenia i w dalszym ciągu wchodził w konflikt z prawem. Podczas kontroli osobistej funkcjonariusze znaleźli przy nim amfetaminę.

Po otrzymaniu nakazu zatrzymania 24-latka poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności policjanci ustalili, gdzie może się on ukrywać i pojechali w to miejsce. Mężczyzna został zatrzymany w jednym z mieszkań przy al. KEN. W trakcie czynności oraz sprawdzenia, czy nie ma przy sobie niebezpiecznych narzędzi oraz przedmiotów, których posiadanie jest zabronione, funkcjonariusze ujawnili woreczek foliowy z substancją przypominającą amfetaminę. Badanie narkotesterem potwierdziło, że to właśnie ten narkotyk.

Mężczyzna tłumaczył się, że ma ją na własny użytek. Został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Następnego dnia usłyszał zarzuty posiadania środków psychoaktywnych, za których sąd może go skazać nawet na 3 lata więzienia. Po przesłuchaniu policjanci przewieźli go do zakładu karnego, w którym spędzi najbliższe 3 miesiące za wcześniejsze przestępstwo.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA