Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Poszukiwany dwoma listami gończymi w rękach Policji

10-08-2020 11:45 | Autor: pol
Ursynowscy kryminalni zatrzymali 23-latka poszukiwanego listami gończymi do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwo narkotykowe oraz zniszczenie mienia. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a następnego dnia usłyszał zarzuty.

Ursynowscy kryminalni w wyniku podjętych działań ustali miejsce pobytu 23-letniego mężczyzny poszukiwanego dwoma listami gończymi do odbycia kary pozbawienia wolności za popełnione przestępstwo narkotykowe w ilości 2 miesięcy i 11 dni oraz za zniszczenie mienia w ilości 120 dni.

23-latek został zatrzymany przez policjantów kiedy wyjeżdżał z garażu podziemnego na Ursynowie. Następnie kryminalni razem z zatrzymanym udali się do wynajmowanego przez 23-latka mieszkania, gdzie podczas przeszukania w jednym z pomieszczeń znaleźli marihuanę. Wtedy z niezapowiedzianą wizytą przyszedł 25-letni kolega zatrzymanego. Na widok policjantów bardzo się zdenerwował i nie był w stanie wyjaśnić powodu swojej wizyty, kryminalni również u niego znaleźli nielegalny susz roślinny.

Mężczyźni noc spędzili w policyjnej celi, a następnego dnia usłyszeli zarzuty za posiadanie środków odurzających. Za to przestępstwo grozi im kara pozbawienia wolności do lat 5. Następnie 23-latek został przetransportowany do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższe miesiące.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA