Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Pomagamy bezdomnym zwierzętom!

16-01-2019 21:31 | Autor: red.
VIII edycja zbierania darów dla bezdomnych zwierząt „ALERT DLA ZWIERZĄT” trwała w ursynowskim Ratuszu od 17 grudnia 2018 r. do 14 stycznia 2019 r.

Dzięki ofiarności mieszkańców Ursynowa udało się zebrać  rekordową ilość pożywienia: 306 kg karmy suchej, 104 kg karmy  w puszkach dla psów, 76 kg  karmy w puszkach dla kotów, 85 kg makaronu, kaszy i ryżu.

Oprócz karmy mieszkańcy dostarczyli też: koce, kołdry, ręczniki, legowiska, smycze, miski i zabawki. W dniu 17 stycznia br. (czwartek) Fundacja Karuna odbierze z Urzędu Dzielnicy dary dla kotów. Dary dla psów zostaną niedługo przekazane do Schroniska w Celestynowie.

– Dziękuję mieszkańcom za hojne dary, w tym roku zebraliśmy rekordową w historii akcji ilość pożywienia. Zima to ciężki okres dla schronisk, dlatego każda pomoc, każdy podarunek jest ważny. Do końca stycznia dary trafią do potrzebujących zwierząt – mówi pomysłodawca akcji radny Piotr Skubiszewski.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA