Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Początek roku z Misiem Ursynkiem

01-09-2021 22:18 | Autor: red.
Do ursynowskich szkół podstawowych trafiły maskotki Misia Ursynka. Podczas rozpoczęcia roku szkolnego zostały przekazane klasom pierwszym, oraz drugim, które w zeszłym roku nie otrzymały maskotki z powodu obostrzeń związanych z pandemią COVID-19. W sumie do 17 placówek trafiło 115 misiów.

- Chcemy aby duża pluszowa maskotka pomogła najmłodszym uczniom oswoić się z rozpoczynającym się rokiem szkolnym. Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego wszystkim uczniom życzę samych dobrych ocen oraz przyjemnej nauki - mówi Robert Kempa.

Miś Ursynek staje się klasową maskotką. Kontakt z nim dla pierwszaków jest okazją do poznania korzeni naszej dzielnicy. Postać misia nawiązuje bowiem do herbu dzielnicy, w którym to herbie znajduje się niedźwiedź trzymający w łapie różę.

W przekazaniu maskotek w Szkole Podstawowej nr 340 przy ul. Lokajskiego 3 uczestniczyły radne Olga Górna, Sylwia Krajewska oraz Karolina Mioduszewska. Natomiast w Szkole Podstawowej nr 322 przy ul. Dembowskiego 9 oraz Szkole Podstawowej nr 330 przy ul. Mandarynki 1 pojawił się burmistrz Ursynowa Robert Kempa.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA