Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Place zabaw, boiska i siłownie zamknięte

18-03-2020 22:31 | Autor: red.
Burmistrz dzielnicy Ursynów Robert Kempa podjął decyzję o zamknięciu w trybie natychmiastowym placów zabaw, boisk oraz siłowni plenerowych będących w administrowaniu dzielnicy. Decyzja obowiązuje do odwołania.

– W związku z wieloma zgłoszeniami od mieszkańców i informacjami o korzystaniu z tych obiektów w grupach, w celu przeciwdziałania tworzeniu się warunków sprzyjających rozprzestrzenianiu się koronawirusa, podjąłem decyzję o zamknięciu do odwołania placów zabaw, boisk i siłowni plenerowych – mówi burmistrz Robert Kempa.

Burmistrz zwrócił się także z apelem o podjęcie podobnych kroków w stosunku do obiektów, które są w administrowaniu innych podmiotów na terenie dzielnicy Ursynów. Zamknięty zostaje także skatepark, pumptrack i miasteczko ruchu drogowego.

– Zdaję sobie sprawę, że fizyczne uniemożliwienie korzystania ze wszystkich obiektów jest niemożliwe. Niemniej jednak decyzja ta daje podstawę do podjęcia działań przez straż miejską i policję – dodaje Robert Kempa.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA