Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Plac Wielkiej Przygody – trwają rozmowy

06-03-2019 21:54 | Autor: red.
We wtorek, 5 marca, na Placu Wielkiej Przygody odbyło się spotkanie, którego tematem była przyszłość placu. Zastępca burmistrza Ursynowa Bartosz Dominiak oraz radny Paweł Lenarczyk z Otwartego Ursynowa spotkali się z mieszkańcami i przedstawicielami Spółdzielni "Stokłosy", żeby porozmawiać o tym, w jaki sposób uporządkować i zazielenić tereny przyległe do Placu Wielkiej Przygody.

Ponieważ teren należy do Spółdzielni, podejmie się ona nasadzeń. Mieszkańcy na pewno będą kontynuowali zgłoszenia projektów do tegorocznej edycji budżetu partycypacyjnego dla tego terenu. Paweł Lenarczyk poinformował o podjętych działaniach zmierzających do spotkania się z właścicielami prywatnych działek, zaś Bartosz Dominiak zadeklarował pomoc w sprawach w jakich może angażować się Urząd Dzielnicy Ursynów.

– Mieszkańcom, którym na sercu leży ochrona przed zabudową i stworzenie parku oraz terenu rekreacji, dziękuję za wsparcie. Głos ursynowian jest tej sprawie dla nas bardzo istotny i w miarę naszych możliwości będziemy wspólnie chcieli wykorzystać potencjał tego terenu – powiedział radny Paweł Lenarczyk.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA