Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Pierwszy w tym roku mityng z publicznością

12-05-2021 21:19 | Autor: Tadeusz Porębski
Opóźniony o dwa tygodnie sezon wyścigowy na Służewcu wystartował 1 maja. Organizator gonitw zdecydował, że z powodu trzeciej fali pandemii dwie pierwsze dwudniówki zostaną rozegrane bez udziału publiczności. W najbliższą sobotę bramy hipodromu zostaną jednak otwarte.

Emocji z pewnością nie zabraknie. Świetnie obsadzone gonitwy o nagrody Jaroszówki i Golejewka będą najważniejszymi biegami najbliższej dwudniówki.

W sobotę rozegrana zostanie nagroda Jaroszówki, pierwszy w tym sezonie wyścig sprinterski dla folblutów spoza grup. Na starcie stanie sprinterska śmietanka ze Służewca, w tym ośmioletni Comin’ Through, który ma na koncie zwycięstwa na torach Australii na poziomie G1, oraz powracający na tor Xawery – triumfator zeszłorocznej edycji tej nagrody. Czarnym koniem gonitwy może okazać się Carreser, który w ubiegłym roku pokazał duże możliwości. Świetnie obsadzona jest także niedzielna gonitwa o nagrodę Golejewka, w której rywalizować będzie aż siedem koni z pierwszej dziesiątki handicapu generalnego, w tym Koń Roku 2020 Timemaster, zwycięzca Derby Night Thunder, zwycięzca St. Leger i drugi w Wielkiej Warszawskiej ogier Night Tornado oraz derbistka Nemezis, która jeszcze nigdy w karierze nie wypadła z pierwszej trójki.

Wstęp na tor wyłącznie z biletami zakupionymi na stronie internetowej www.torsluzewiec.pl. Cennik: bilet jednodniowy normalny – 12 zł, bilet jednodniowy ulgowy (dzieci 5-18 lat, seniorzy 65+) – 7 zł, bilet dwudniowy normalny – 20 zł, bilet dwudniowy ulgowy – (dzieci 5-18 lat, seniorzy 65+) – 12 zł, dzieci do lat 5 – wstęp bezpłatny, bilet rodzinny (2 os. dorosłe + 2 dzieci do 13 roku życia) – 30 zł. Uwaga emeryci! Posiadacze żółtych karnetów dla seniorów mają od najbliższej soboty wstęp wolny na tor.

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, dni wyścigowe z udziałem publiczności będą odbywać się w reżimie sanitarnym. Oznacza to, że na Trybunie II może być zajętych tylko 25 proc. miejsc siedzących, zaś osoby przebywające na terenie otwartym muszą zachować minimum 1,5 m odległości od siebie. Narzucone przez prawo rygory będą egzekwowane przez służby porządkowe służewieckiego toru. Liczba biletów przeznaczonych do sprzedaży jest ograniczona.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA