Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

dzisiejsza
pogoda

-1°
-4°

Ostatnia szansa na pomoc bezdomnym zwierzętom

09-01-2019 23:19 | Autor: red.
Już tylko do 14 stycznia trwa VIII edycja akcji „Alert dla zwierząt!”, czyli ursynowska zbiórka darów dla bezdomnych zwierząt, przebywających w schroniskach i przytuliskach. W wystawionych pojemnikach będzie można składać: karmę dla psów i kotów (suchą oraz puszki), makarony, ryż, kasze, czyste koce, pledy, miski, smycze, obroże oraz zabawki.

– Zwierzęta w schroniskach potrzebują naszej pomocy. Zima jest najcięższym czasem i brakuje wszystkiego. Każdy nawet najmniejszy gest się liczy, a w ramach akcji można przekazać różne potrzebne dary. Zachęcam do udziału w tej inicjatywie – mówi pomysłodawca akcji, radny dzielnicy Ursynów Piotr Skubiszewski.

Przypominamy, że zbiórka jest prowadzona do 14 stycznia w następujących lokalizacjach:

Urząd Dzielnicy Ursynów (al. KEN 61)

Dzielnicowy Ośrodek Kultury Ursynów (ul. Kajakowa 12b)

Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji (ul. Dereniowa 48).

Wróć

Inne artykuły

Pomagamy bezdomnym zwierzętom! VIII edycja zbierania darów dla bezdomnych zwierząt „ALERT DLA ZWIERZĄT” trwała w ursynowskim Ratuszu od 17 grudnia 2018 r. do 14 stycznia 2019 r.
Oferta kulturalna będzie jeszcze lepsza! Rozmawiamy z wiceburmistrzem Ursynowa Klaudiuszem Ostrowskim.
Najpiękniejsze szopki! W piątek 11 stycznia w sali im. J.U. Niemcewicza w Urzędzie Dzielnicy Ursynów odbył się finał 23. edycji dzielnicowego konkursu plastycznego pn. „Najpiękniejsze Szopki Bożonarodzeniowe”. W konkursie wzięło udział 11 szkół ursynowskich – publicznych i niepublicznych. Prac wykonanych na konkurs zebrało się aż 170, część można było podziwiać w ursynowskim ratuszu.
Radny apeluje o przedłużenie linii 239 W jednej ze złożonych na początku roku interpelacji pojawia się pomysł na korektę trasy autobusu linii 239. Wydłużenie tej trasy ma ułatwić i skrócić czas dojazdu mieszkańców Zielonego Ursynowa do wielu miejsc w centralnej części dzielnicy. Propozycja trafiła do Zarządu Transportu Miejskiego.