Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Onkobieg już 3 września

23-08-2017 21:53 | Autor: red.
Już 3 września kolejna edycja organizowanego od 2008 roku Onkobiegu. Rejestracja uczestników odbędzie się o godzinie 11:00 na parkingu Centrum Onkologii w Warszawie przy ul. Roentgena 5. Bieg rozpocznie się o godzinie 13.30 i będzie trwał 60 minut, a każdy uczestnik może pokonać dowolną liczbę okrążeń trasy. Na hasło Onkobieg można skorzystać z darmowego miejsca parkingowego. Jak co roku dla każdego uczestnika przygotowana będzie pamiątkowa koszulka, a na mecie czekać będzie medal. Podczas biegu przewidziane są konkursy dla najmłodszych oraz wydarzenie artystyczne, koncert.

W imprezie mogą wziąć udział: dorośli i dzieci, zdrowi i chorzy, poruszający się samodzielnie lub z pomocą sprzętu wspomagającego takiego jak: wózek inwalidzki, wózek dziecięcy, łyżworolki, a nawet hulajnoga. Każdy uczestnik sam decyduje o całkowitym czasie przebywania na trasie Onkobiegu jak i technice.

Onkobieg jest niekonwencjonalną formą spędzenia czasu wolnego  w ramach imprezy rekreacyjno-rozrywkowej. Bieg na wyznaczonej trasie w postaci pętli 1560m wyraża solidarność z pacjentami walczącymi z nowotworami. Rozmiar imprezy i jej charakter czynią z niej wielkie święto dla wszystkich osób zmagających się z chorobą nowotworową, a także dla tych, którzy angażują się w pomoc pokonując kolejne kilometry. 

 „Po raz kolejny wspieramy Centrum Onkologii w organizacji tej najstarszej w Polsce imprezy biegowej o tematyce onkologicznej. Jestem dumny, że mieszkańcy Ursynowa co roku tak licznie uczestniczą w wydarzeniu, którego celem jest wsparcie najbardziej potrzebujących osób chorych onkologiczne i ich rodzin. Zachęcam wszystkich do biegu, który odbędzie się już 3 września. Powalczmy wspólnie, aby pobić ubiegłoroczny rekord pokonanych wspólnie kilometrów” – mówi burmistrz Ursynowa Robert Kempa.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA