Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Okradała totalizator...

22-06-2020 13:07 | Autor: pol
Ursynowscy kryminalni zatrzymali 43-latkę podejrzaną o kradzież kuponów totalizatora sportowego LOTTO i pieniędzy w kwocie około 17.000 zł. ze sklepu, w którym była zatrudniona. Okazało się, że nie było to jej pierwsze wykroczenie.

Jak ustalili policjanci, kobieta celowo zatrudniła się w jednym z ursynowskich dyskontów funkcjonujących na zasadzie franczyzy przy ul. Alternatywy. Uczciwa praca zarobkowa jednak szybko się jej nudziła, dlatego co i rusz podkradała z kasy pieniądze i szukała szczęścia w grach losowych totalizatora sportowego. Oczywiście nie płaciła za kupony. W rezultacie okradła właścicieli na około 17.000 zł i zniknęła.

Po złożeniu zawiadomienia przez pokrzywdzonych sprawą zajęli się kryminalni. Ustalili gdzie przebywa podejrzana i złożyli jej poranną wizytę. Drzwi do mieszkania otworzyła 22-letnia partnerka jej syna. Powiedziała, że 43-latka śpi w oddzielnym pokoju wspólnie ze swoim mężem.

Po wylegitymowaniu podejrzanej kobiety i sprawdzeniu jej w systemach policyjnych okazało się, że jest poszukiwana listem gończym przez Sąd Rejonowy Warszawa Żoliborz za oszustwo. Ponadto do odbycia kary pozbawienia wolności za kradzieże szukały ją sądy rejonowe w Gnieźnie i w Olsztynie. Kobieta trafiła do policyjnego aresztu. Po usłyszeniu zarzutów policjanci przewieźli ją do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe miesiące za przestępstwa z przeszłości.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA