Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Okradał piwnice na Ursynowie

16-07-2019 14:32 | Autor: pol
Ursynowscy policjanci zatrzymali 40-latka podejrzanego o włamania do piwnic. Szczególnym zainteresowaniem mężczyzny cieszyły się rowery, które sprzedawał przypadkowo napotkanym osobom za 100 lub 200 zł., nie gardził też elektronarzędziami, które nocami wynosił z piwnic i sprzedawał w podobny sposób.

Kiedy policjanci przyjęli zawiadomienia o włamaniach do piwnic, znany był jedynie sposób działania sprawcy i wiadomo było, które przedmioty zostały skradzione. Nikt nic więcej w tej sprawie nie widział i nie wiedział. W trakcie czynności okazało się, że za sprawą może stać mieszkaniec Ursynowa mający już na koncie kilka drobnych przestępstw.

Po zebraniu dowodów, które bezsprzecznie potwierdziły udział 40-latka we włamaniach, policjanci odwiedzili go w jednym z mieszkań. Mężczyzna początkowo nie przyznawał się do przestępstw. Jednak po zapoznaniu się z dowodami, które go obciążały, zmienił zdanie. Podejrzany trafił do policyjnego aresztu, a następnie usłyszał zarzuty włamań do piwnic i kradzieży dwóch rowerów, elektronarzędzi oraz innych przedmiotów wartych około 2000 zł. Teraz stanie przed sądem, który może go skazać nawet na 10 lat więzienia.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA