Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Od 6 kwietnia kasy w urzędzie będą nieczynne

08-04-2020 22:59 | Autor: red.
Informujemy, że w związku z ograniczeniami wynikającymi ze stanu epidemii obowiązującymi na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej, od 6 kwietnia 2020 r. aż do odwołania kasy w Urzędzie Dzielnicy Mokotów będą nieczynne.

Ewentualne konieczne płatności należy dokonywać przelewami, poprzez systemy bankowości elektronicznej, na rachunki bankowe przypisane do poszczególnych tytułów płatności, dostępne na stronie głównej internetowej Urzędu Dzielnicy Mokotów.

Jednocześnie informujemy, że w zakresie:

– Podatku od nieruchomości – decyzją Prezydenta m.st. Warszawy wysyłka decyzji podatkowych została wstrzymana. Podatek trzeba będzie opłacić dopiero po otrzymaniu decyzji - w ciągu 14 dni od daty odbioru. Jeśli jednak już otrzymałeś decyzję, zapłać – najlepiej za pośrednictwem bankowości elektronicznej lub (bezprowizyjnie) w placówkach pocztowych.

– Użytkowania wieczystego – (dla nieruchomości nieprzekształconych we własność) termin wniesienia opłaty z tytułu wieczystego użytkowania gruntu za rok 2020 został wydłużony do dnia 30 czerwca 2020 r.

– Opłaty za przekształcenie nieruchomości we własność (przekształceniowej) – dla podmiotów płacących w ratach, roczną opłatę przekształceniową za rok 2020 należy wnieść do dnia 30 czerwca 2020 r.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA