Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Nowy rozdział w historii Multikina Ursynów

12-06-2019 21:34 | Autor: red.
Rozmawiamy z Adrianem Wsółem, nowym dyrektorem Kompleksu Kinowego Multikino Ursynów.

PASSA: Witamy na Ursynowie. Prosimy o informację o Pana nowej pracy i o tym jak długo trwa Pana przygoda z Multikinem?

ADRIAN WSÓŁ: W maju przejąłem stery od Michała Krawczyka i obecnie zarządzam zespołem w Multikinie Ursynów. Michał, czyli poprzedni dyrektor Multikina Ursynów, został dyrektorem nowego Multikina w Galerii Młociny na warszawskich Bielanach. Ogromnie cieszę się na nowe wyzwania. Czuję się zaszczycony, mogąc kierować najstarszym multipleksem w stolicy, a jednocześnie jednym z najchętniej odwiedzanych kin sieci Multikino. Moja przygoda z Multikinem trwa już 7 lat. Zaczynałem w 2012 roku na stanowisku kierownika zmiany w Multikinie w Kielcach, skąd pochodzę. Następnie awansowałem na dyrektora Multikina w Jaworznie. We wrześniu 2018 roku przeprowadziłem się do Pruszkowa, gdzie także jako dyrektor zacząłem pracę w nowo otwartym Multikinie Pruszków. A teraz czas na Ursynów.

Z naszych informacji wynika, że zmiana na stanowisku kierowniczym to nie jedyna nowość w ursynowskim kompleksie kinowym. Co jeszcze się zmieniło?

Tak to prawda. Moje pojawienie się w Multikinie Ursynów zbiegło się z planowaną wymianą foteli. Całość prac, tj. wymianę foteli we wszystkich salach, chcemy zamknąć do końca tegorocznych wakacji. Jestem przekonany, że naszych widzów ucieszy, że najstarsze multikino w Warszawie zmienia się specjalnie dla nich. I także z myślą o naszych widzach od 1 marca został wprowadzony nowy cennik z atrakcyjnymi – szczególnie biorąc pod uwagę rynek warszawski – cenami. Od poniedziałku do czwartku cena biletu na dowolny seans wynosi 17 złotych. Dwa złote więcej kosztuje bilet weekendowy, czyli od piątku do niedzieli. W przypadku seansów 3D, jak i miejsc VIP, wymagana jest dopłata.

Co czeka widzów Multikina w najbliższych miesiącach?

Końcówka wiosny oraz druga połowa roku zapowiadają się niezwykle interesująco dla kinomanów w każdym wieku. Ekranizacjami, na które koniecznie trzeba się wybrać, są „Aladyn” oraz „Król Lew”, którego premierę zaplanowano na 19 lipca. Na wielkim ekranie pojawi się także mnóstwo kontynuacji produkcji, które podbiły serca Polaków w minionych latach: „Sekretne życie zwierzaków domowych 2” (26 czerwca), „Toy Story 4” (9 sierpnia), „Kraina lodu 2” (22 listopada). Miłośnicy kina superbohaterskiego z pewnością wybiorą się na „X-Men: Mroczna Phoenix” (7 czerwca) czy „SpiderMan: daleko do domu” (5 lipca). Pozycją obowiązkową wśród zwolenników filmów fantasy i Sci-Fi będą „Godzilla 2: król potworów” (14 czerwca) oraz „Jumanji 2” (27 grudnia). Końcówka 2019 r. tradycyjnie będzie należała do nieśmiertelnej gwiezdnej sagi – kolejną odsłonę „Star Wars” zobaczyć będzie można 20 grudnia. Realizujemy także seanse na zlecenie Urzędu Dzielnicy Ursynów. Od początku roku dzięki współpracy z dzielnicą do kina bezpłatnie wybrało się ponad 6  000 osób. Władze Ursynowa zapowiedziały także kolejny cykle spotkań – będziemy mieli zaszczyt gościć mieszkańców już po wakacjach. Na wszystkie seanse serdecznie zapraszam

Dziękujemy za rozmowę. Ad multos annos – to nasze życzenia dla Multikina.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA