Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Nowoczesne rozwiązania w Szpitalu Południowym

17-06-2020 21:11 | Autor: red.
W powstającym na terenie Ursynowa Szpitalu Południowym zostaną wdrożone nowoczesne rozwiązania dotyczące elektronicznej dokumentacji medycznej. Stanie się tak dzięki projektowi „Zapewnienie wysokiej jakości usług medycznych poprzez wdrożenie e-usług w Szpitalu SOLEC Sp. z o.o. w Warszawie” zrealizowanemu za ponad 7 mln złotych (w tym 5,5 mln pochodzących ze środków UE).

Rozwiązania wypracowane w ramach tego projektu będą dostępne dla przyszłych pacjentów Szpitala Południowego, ponieważ Spółka Szpital SOLEC Sp. z o.o. jest odpowiedzialna za uruchomienie szpitala w naszej dzielnicy.

Elektroniczna Karta Znieczulenia to uzupełnienie oraz rozszerzenie dokumentacji medycznej w postaci elektronicznej. To aplikacja służąca do gromadzenia danych pochodzących z urządzeń medycznych biorących udział w okołooperacyjnej opiece nad pacjentem. Dzięki rozwiązaniu możliwa jest bardzo dokładna rejestracja podawanych leków i płynów. Rozwiązanie służy optymalizacji pracy zespołów pielęgniarskich oraz dokładnej dokumentacji przebiegu leczenia pacjenta w trakcie pobytu w szpitalu . To rozwiązanie podniesie bezpieczeństwo mieszkańców naszej dzielnicy, czyli przyszłych pacjentów Szpitala Południowego.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA