Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Niecka wodna pod Kopą coraz bliżej

11-06-2019 14:53 | Autor: red.
Pracownicy Urzędu Dzielnicy Ursynów robią wszystko, aby przywrócić wodę w parku pod Kopą Cwila. Informacje zebrane w ubiegłym roku w czasie konsultacji społecznych pozwoliły projektantom poznać szczegółowe oczekiwania i potrzeby użytkowników Parku im. R. Kozłowskiego względem niecki i jej bezpośredniego otoczenia.

Dzielnica ma już środki w wysokości 50 000 zł niezbędne do przygotowania dokumentacji, studium wykonalności i programu funkcjonalno-użytkowego zagospodarowania niecki wodnej. Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami z Miejskim Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji (MPWiK), Burmistrz Dzielnicy Ursynów przekazał ostateczną koncepcję niecki wypracowaną w trakcie konsultacji społecznych jako rekomendację do realizacji przez MPWiK.

- W zeszłym roku przeprowadziliśmy z mieszkańcami bardzo szerokie konsultacje dotyczące niecki. Teraz czas na przygotowanie niezbędnej dokumentacji – mamy już pieniądze na ten cel. Niecka będzie gotowa w tej kadencji - mówi burmistrz Ursynowa Robert Kempa.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA