Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Niech żyje bal!

15-01-2020 20:58 | Autor: red.
Dzielnicowa Komisja Dialogu Społecznego, przy współpracy z Urzędem Dzielnicy Ursynów, zorganizowała Bal Karnawałowy dla mieszkańców Ursynowa ze znaczną niepełnosprawnością. To wyjątkowe wydarzenie odbyło się we wtorek 14 stycznia br. w sali im. J.U. Niemcewicza w Ratuszu. Bal z roku na rok cieszy się niegasnącą popularnością.

Wydarzenie rozpoczęło wręczenie Prezesce Stowarzyszenia „Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób Głęboko Upośledzonych Maja” Ewie Wiśniewskiej odznaczenia „Zasłużony dla Warszawy”.  Władze Warszawy reprezentował  wiceprzewodniczący Rady m. st. Warszawy Sławomir Potapowicz, zarząd dzielnicy – burmistrz Robert Kempa oraz jego zastępca Jakub Berent. Jeszcze raz WIELKIE gratulacje!

Pierwszym tańcem jak zwykle był polonez, po którym pary zawirowały na parkiecie w walcu angielskim. Poza tym zorganizowano wiele atrakcji, niespodzianek i konkursów poprowadzonych przez naszego ursynowskiego wodzireja Jacka Senewalda, który w mistrzowskim stylu od lat dba o oprawę muzyczną imprezy. Zabawie towarzyszyły  także pokazy taneczne w wykonaniu wychowanek szkoły tańca PASSO oraz tancerek z klubu sportowego „Hand to Hand”.

Podczas tegorocznej edycji balu wszyscy goście - dzieci z niepełnosprawnością, ich rodzice, dziadkowie, opiekunowie, wolontariusze i przedstawiciele władz dzielnicy - bawili się znakomicie.

W organizację balu, animacje, zabawy, konkursy, przygotowanie poczęstunku włączyli się przedstawiciele organizacji pozarządowych oraz wolontariusze z klas 7 i 8 ze szkoły podstawowej nr 303 im. Fryderyka Chopina.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA