Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Nie będzie śladu po dziurach, rusza remont parkingu

26-10-2020 11:13 | Autor: zdm.waw.pl
Chodzi o parking przy ul. Rosoła na wysokości bloków przy Lokajskiego. Pełna dziur gruntowa nawierzchnia i fragmenty starego betonu zostaną zastąpione asfaltem. Kierowcy niezmiennie będą mieć do dyspozycji 45 miejsc postojowych.

O nową nawierzchnię parkingu przy ul. Rosoła na wysokości bloków przy Lokajskiego 6 i 12 mieszkańcy zabiegają od wielu lat. Obecna w znacznej części jest gruntowa, a jej stan pogarsza się z każdym rokiem. Przyczyniają się do tego zwłaszcza ulewne deszcze, które pogłębiają ubytki i sprawiają, że niektóre miejsca postojowe w całości pokrywają się wodą. Niewiele lepiej wygląda fragment składający się z betonowych płyt, wszystkie są popękane, a wiele z nich jest pozapadanych.

Niebawem kierowcy będą zatrzymywać tam auta w zdecydowanie lepszych warunkach. Właśnie rozpoczęto remont obiektu. Na razie postawiono znaki informujące, by nie wjeżdżać na jego teren, a niebawem rozpoczną się roboty ziemne. Stara nawierzchnia zostanie zastąpiona bitumiczną – asfalt zostanie położony na terenie całego parkingu, dzięki czemu liczba miejsc postojowych – 45 – nie ulegnie zmniejszeniu.

Prace remontowe powinny potrwać do końca roku. Prowadzi je Zakład Remontów i Konserwacji Dróg.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA