Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

dzisiejsza
pogoda

24°
17°

Nagrody w konkursie fotograficznym rozdane!

13-12-2017 22:51 | Autor: red.
6 grudnia w ursynowskim Ratuszu ogłoszono wyniki konkursu fotograficznego „Ursynów w obiektywie mieszkańców”, w tym wyniki głosowania internetowego portalu społecznościowym Facebook.

W konkursie udział wzięło 71 uczestników, którzy łącznie zgłosili 503 zdjęcia. Pięcioosobowe jury przyznało nagrody i wyróżnienia w trzech kategoriach: Przyroda, Ludzie, Architektura.

Zwycięzcom i wszystkim nagrodzonym gratulowali: przewodniczący Rady Dzielnicy Ursynów Michał Matejka, burmistrz Dzielnicy Ursynów Robert Kempa oraz zastępcy burmistrza Dzielnicy Ursynów: Łukasz Ciołko, Rafał Miastowski i Antoni Pomianowski.

Nagrodzone prace:

Aneta Reluga „Promienie” - I miejsce w Konkursie Fotograficznym „Ursynów w obiektywie mieszkańców” w kategorii Przyroda

Krzysztof Grabara „Wśród świateł” - I miejsce w Konkursie Fotograficznym „Ursynów w obiektywie mieszkańców” w kategorii Ludzie

Dorota Łojewska „Świetlana architektura” - I miejsce w Konkursie Fotograficznym „Ursynów w obiektywie mieszkańców” w kategorii Architektura

Wróć

Inne artykuły

Żebyśmy nie wylecieli z zakrętu na zbity pysk... Rozmawiamy z Andrzejem Celińskim z Ursynowa, kandydatem SLD na prezydenta Warszawy.
O SOLE MIO czyli „Muzycznego Lata na Ursynowie” ciąg dalszy W niedzielę (15.07) o godz. 19.00 Urząd Dzielnicy Ursynów zaprasza na drugi koncert w ramach tegorocznego „Muzycznego Lata na Ursynowie”.  Plenerowe widowisko koncertowe O SOLE MIO będzie miał miejsce obok Urzędu Dzielnicy Ursynów, al. KEN 61 – wstęp wolny.
Czy neon „Ursynów” znowu zaświeci? Zakończono prace związane z renowacją legendarnego w naszej dzielnicy neonu „Ursynów”, znajdującego się na Megasamie. Jest to prawdopodobnie najstarszy szeroko znany sklep Ursynowa Północnego. Konstrukcja, choć dalej pozbawiona lamp, odzyskała kolor – została w ostatnim tygodniu odmalowana w ramach całościowej renowacji marketu.
Jak postępować z dzikami Wywiad z zastępcą burmistrza Ursynowa Piotrem Zalewskim.