Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

dzisiejsza
pogoda

-2°
-6°

Nagrody w konkursie fotograficznym rozdane!

13-12-2017 22:51 | Autor: red.
6 grudnia w ursynowskim Ratuszu ogłoszono wyniki konkursu fotograficznego „Ursynów w obiektywie mieszkańców”, w tym wyniki głosowania internetowego portalu społecznościowym Facebook.

W konkursie udział wzięło 71 uczestników, którzy łącznie zgłosili 503 zdjęcia. Pięcioosobowe jury przyznało nagrody i wyróżnienia w trzech kategoriach: Przyroda, Ludzie, Architektura.

Zwycięzcom i wszystkim nagrodzonym gratulowali: przewodniczący Rady Dzielnicy Ursynów Michał Matejka, burmistrz Dzielnicy Ursynów Robert Kempa oraz zastępcy burmistrza Dzielnicy Ursynów: Łukasz Ciołko, Rafał Miastowski i Antoni Pomianowski.

Nagrodzone prace:

Aneta Reluga „Promienie” - I miejsce w Konkursie Fotograficznym „Ursynów w obiektywie mieszkańców” w kategorii Przyroda

Krzysztof Grabara „Wśród świateł” - I miejsce w Konkursie Fotograficznym „Ursynów w obiektywie mieszkańców” w kategorii Ludzie

Dorota Łojewska „Świetlana architektura” - I miejsce w Konkursie Fotograficznym „Ursynów w obiektywie mieszkańców” w kategorii Architektura

Wróć

Inne artykuły

POW tak, ale tylko z filtrami Warszawski samorząd chce, aby powietrze wyrzucane z tunelu Południowej Obwodnicy Warszawy na Ursynowie było oczyszczane. O taką zmianę decyzji wojewody mazowieckiego władze miasta apelują do ministra infrastruktury.
Poznański desant w Warszawie Z Zofią Sułek-Borzyszkowską o jej ursynowskim 40-leciu i nie tylko o tym...
Ulica Surowieckiego doświetlona Miło jest widzieć, gdy Ursynów zmienia się na lepsze i zmiany te dotyczą naszej własnej, najbliższej okolicy. W ostatnich dniach na ulicy Surowieckiego zaszła poważna jakościowa zmiana. Stare oraz kruszące się latarnie, wykonane z betonu i pochodzące pewnie jeszcze z początków Ursynowa, zostały zastąpione nowym oświetleniem.
W 2018 – bogaty program sportowy Rozmawiamy z zastępcą burmistrza Ursynowa Antonim Pomianowskim.