Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

dzisiejsza
pogoda

13°
4°

Nagrody w konkursie fotograficznym rozdane!

13-12-2017 22:51 | Autor: red.
6 grudnia w ursynowskim Ratuszu ogłoszono wyniki konkursu fotograficznego „Ursynów w obiektywie mieszkańców”, w tym wyniki głosowania internetowego portalu społecznościowym Facebook.

W konkursie udział wzięło 71 uczestników, którzy łącznie zgłosili 503 zdjęcia. Pięcioosobowe jury przyznało nagrody i wyróżnienia w trzech kategoriach: Przyroda, Ludzie, Architektura.

Zwycięzcom i wszystkim nagrodzonym gratulowali: przewodniczący Rady Dzielnicy Ursynów Michał Matejka, burmistrz Dzielnicy Ursynów Robert Kempa oraz zastępcy burmistrza Dzielnicy Ursynów: Łukasz Ciołko, Rafał Miastowski i Antoni Pomianowski.

Nagrodzone prace:

Aneta Reluga „Promienie” - I miejsce w Konkursie Fotograficznym „Ursynów w obiektywie mieszkańców” w kategorii Przyroda

Krzysztof Grabara „Wśród świateł” - I miejsce w Konkursie Fotograficznym „Ursynów w obiektywie mieszkańców” w kategorii Ludzie

Dorota Łojewska „Świetlana architektura” - I miejsce w Konkursie Fotograficznym „Ursynów w obiektywie mieszkańców” w kategorii Architektura

Wróć

Inne artykuły

Ogrody Wiedzy Rafała Trzaskowskiego Kolejny ursynowski briefing Rafała Trzaskowskiego, jak poprzednie w Parku Przy Bażantarni, odbył się w czwartkowe południe 18 października. Był piękny, ciepły i słoneczny dzień, więc nic dziwnego, że w parku było mnóstwo mamuś, babć i dziadków z maluszkami i starszymi dziećmi. I zarazem wymarzona sceneria, by opowiedzieć o koncepcji Ogrodów Wiedzy - Nauce Przez Zabawę.
Ciszewskiego-bis coraz bliżej Redakcji „Passy” udało się dotrzeć do wizualizacji kolejnego połączenia drogowego dzielnic Ursynów i Wilanów na przedłużeniu ulicy Ciszewskiego. Dzielnica Wilanów wydała decyzję środowiskową na budowę drogi, która po uprawomocnieniu pozwoli projektantom złożyć wniosek o pozwolenia na budowę.
Budowa nowych żłobków na Ursynowie Trwają prace budowlane przy ul. Cynamonowej oraz przy ul. Kazury. W ich wyniku powstaną na Ursynowie dwa nowe żłobki. Koszt realizowanych inwestycji to ponad 18 mln złotych. Łącznie powstanie 12 nowych oddziałów, z których każdy został przewidziany dla 25 dzieci, co pozwoli na stworzenie 300 nowych miejsc. Budynek przy Kazury powstanie jako żłobek integracyjny.
„Zakochani" z Pięciolinii 5 Blokowiska ursynowskie, gdyby nie tereny zielone, stanowiłyby kubistyczną pustynię budowlaną. Brak innych form przestrzennych, typowy dla wielkich zbiorowisk zabudowań, powoduje, że zwłaszcza zimą, gdy opadną liście, mamy wrażenie stąpania w świecie wielkich klocków.