Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

dzisiejsza
pogoda

20°
10°

Nagrody w konkursie fotograficznym rozdane!

13-12-2017 22:51 | Autor: red.
6 grudnia w ursynowskim Ratuszu ogłoszono wyniki konkursu fotograficznego „Ursynów w obiektywie mieszkańców”, w tym wyniki głosowania internetowego portalu społecznościowym Facebook.

W konkursie udział wzięło 71 uczestników, którzy łącznie zgłosili 503 zdjęcia. Pięcioosobowe jury przyznało nagrody i wyróżnienia w trzech kategoriach: Przyroda, Ludzie, Architektura.

Zwycięzcom i wszystkim nagrodzonym gratulowali: przewodniczący Rady Dzielnicy Ursynów Michał Matejka, burmistrz Dzielnicy Ursynów Robert Kempa oraz zastępcy burmistrza Dzielnicy Ursynów: Łukasz Ciołko, Rafał Miastowski i Antoni Pomianowski.

Nagrodzone prace:

Aneta Reluga „Promienie” - I miejsce w Konkursie Fotograficznym „Ursynów w obiektywie mieszkańców” w kategorii Przyroda

Krzysztof Grabara „Wśród świateł” - I miejsce w Konkursie Fotograficznym „Ursynów w obiektywie mieszkańców” w kategorii Ludzie

Dorota Łojewska „Świetlana architektura” - I miejsce w Konkursie Fotograficznym „Ursynów w obiektywie mieszkańców” w kategorii Architektura

Wróć

Inne artykuły

Okradli kioski na 65 tysięcy złotych Trzej 18-latkowie i 23-letni Krystian Z. usłyszeli zarzuty czterech włamań do kiosków. Podejrzani nie zadowalali się drobiazgami, które z reguły znajdują się w asortymencie kiosków. Jednorazowo brali papierosy za kilkadziesiąt tysięcy i sprzedawali za połowę ceny.
Modernizacja Beli Bartoka Kolejna arteria na Ursynowie jest modernizowana. Na ul. Beli Bartoka już pojawiły się wysepki, które ułatwią bezpieczne przejście przez jezdnię.
Będą gorące Dni Ursynowa! Łukasz Ciołko, zastępca burmistrza Ursynowa:wystąpią Kult, Ira, Cleo, Afromental, Mesajah, Lao Che...
„Żonkilowe żniwa” W poniedziałek, 16 kwietnia, wychowankowie przedszkola nr 52 oraz studenci SGGW wraz z burmistrzem Dzielnicy Robertem Kempą i zastępcą burmistrza Łukaszem Ciołko ścinali żonkile zasadzone w zeszłym roku przed siedzibą Hospicjum Onkologicznego św. Krzysztofa w ramach akcji Pola Nadziei.