Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Nagrody burmistrza Dzielnicy Ursynów

14-10-2020 20:33 | Autor: red.
Dzielnica uhonorowała swoich najlepszych nauczycieli z okazji przypadającego 14 października Dnia Edukacji Narodowej. Urząd Dzielnicy Ursynów musiał w tym roku zrezygnować z organizacji uroczystości obchodów Dnia Edukacji Narodowej, ale Nagrody Burmistrza Dzielnicy Ursynów zostały przekazane do placówek. Nagrodzonych zostało łącznie aż 47 osób.

– Pragnę złożyć Państwu serdeczne podziękowania za kolejny rok wspólnej pracy. To niewątpliwie był rok wyzwań, który wymagał od Państwa szybkiego dostosowania się do zmieniającej się rzeczywistości. Trudne czasy wymagają solidarności i współpracy, wzajemnego zrozumienia i zwykłej ludzkiej życzliwości. Ten trudny egzamin zdajecie Państwo cały czas na szóstkę – powiedział burmistrz Ursynowa, Robert Kempa. – W szczególny sposób pragnę podziękować dyrektorom szkół, przedszkoli i poradni, którzy przyjęli odpowiedzialność za właściwy i przede wszystkim bezpieczny sposób realizacji zadań edukacyjnych. Nie sposób pominąć dzisiaj pracy personelu niepedagogicznego. Bez Was szkoły i placówki po prostu by nie działały. Wyróżnionym gratuluję, a wszystkim Państwu życzę dużo zdrowia – dodał Robert Kempa.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA