Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

dzisiejsza
pogoda

23°
18°

Nabór do Zespołu ds. Budżetu Partycypacyjnego już w przyszłym tygodniu!

11-10-2017 21:43 | Autor: red.
Ważna informacja dla przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz aktywnych mieszkańców Ursynowa. W przyszłym tygodniu odbędzie się nabór do zespołu ds. Budżetu Partycypacyjnego.

Aby zgłosić się do zespołu, należy przyjść na spotkanie w poniedziałek 16 października o godz. 18.00 w sali J.U. Niemcewicza ursynowskiego ratusza przy al. KEN 61 (metro Imielin). Prace zespołu potrwają najpóźniej do połowy września 2018 roku – będzie to co najmniej 14 spotkań. Więcej informacji na stronie www.twojbudzet.um.warszawa.pl

„Zachęcam aktywnych mieszkańców i reprezentantów organizacji pozarządowych, aby 16 października przyszli na spotkanie dotyczące naboru. Praca w zespole, który ustali zasady Budżetu Partycypacyjnego, to zobowiązanie do ciężkiej pracy, ale jednocześnie ogromne wyróżnienie. Wierzę, że zespół który zostanie wybrany, przyczyni się do sukcesu kolejnej edycji budżetu partycypacyjnego w naszej dzielnicy, a także będzie aktywnie wspierać przyszłych projektodawców” – mówi burmistrz Ursynowa Robert Kempa.

Wróć

Inne artykuły

Zamiast sprzątać kradli przesyłki Policjanci z ursynowskiego komisariatu zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o dokonywanie wspólnie i w porozumieniu kradzieży zawartości przesyłek pocztowych. Jak wynikało z policyjnych ustaleń byli oni zatrudnieni jako serwis sprzątający w firmie zajmującej się sortowaniem paczek.
Coraz młodsi pasażerowie metra Za nami czternasta edycja badania ankietowego Metra Warszawskiego przeprowadzonego wśród pasażerów. Sprawdzano przede wszystkim poziom zadowolenia, ale także zbierano podstawowe dane statystyczne. Respondenci po raz kolejny pozytywnie ocenili jakość świadczonych usług. Okazuje się też, że pasażerowie metra… odmłodnieli.
Ekrany nie muszą psuć krajobrazu Prezentując Państwu ostatni artykuł dotyczący hałasu, dobiegającego z Puławskiej oraz Dolinki Służewieckiej, nie spodziewaliśmy się, że otrzymamy aż tyle wiadomości w sprawie montażu przy nich ekranów akustycznych. Państwa pozytywny odzew wobec tego pomysłu przekroczył nasze najśmielsze oczekiwania!
Ponad 30 mln zł dla Warszawy Stolicę czeka rewolucja w zakresie nowych technologii w dziedzinie pomocy społecznej. Dzięki funduszom unijnym powstanie centrum wsparcia dostępne całą dobę, 7 dni w tygodniu, świadczące teleusługi oraz teleopiekę. Ponadto miasto wybuduje parking „Parkuj i Jedź”, a wybrane budynki komunalne przejdą rewitalizację. Łączna wartość wsparcia ze środków UE to ponad 30 mln zł.