Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

dzisiejsza
pogoda

2°
0°

Nabór do Zespołu ds. Budżetu Partycypacyjnego już w przyszłym tygodniu!

11-10-2017 21:43 | Autor: red.
Ważna informacja dla przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz aktywnych mieszkańców Ursynowa. W przyszłym tygodniu odbędzie się nabór do zespołu ds. Budżetu Partycypacyjnego.

Aby zgłosić się do zespołu, należy przyjść na spotkanie w poniedziałek 16 października o godz. 18.00 w sali J.U. Niemcewicza ursynowskiego ratusza przy al. KEN 61 (metro Imielin). Prace zespołu potrwają najpóźniej do połowy września 2018 roku – będzie to co najmniej 14 spotkań. Więcej informacji na stronie www.twojbudzet.um.warszawa.pl

„Zachęcam aktywnych mieszkańców i reprezentantów organizacji pozarządowych, aby 16 października przyszli na spotkanie dotyczące naboru. Praca w zespole, który ustali zasady Budżetu Partycypacyjnego, to zobowiązanie do ciężkiej pracy, ale jednocześnie ogromne wyróżnienie. Wierzę, że zespół który zostanie wybrany, przyczyni się do sukcesu kolejnej edycji budżetu partycypacyjnego w naszej dzielnicy, a także będzie aktywnie wspierać przyszłych projektodawców” – mówi burmistrz Ursynowa Robert Kempa.

Wróć

Inne artykuły

Nagrody w konkursie fotograficznym rozdane! 6 grudnia w ursynowskim Ratuszu ogłoszono wyniki konkursu fotograficznego „Ursynów w obiektywie mieszkańców”, w tym wyniki głosowania internetowego portalu społecznościowym Facebook.
Dziś Ursynów, jutro - Polska Łukasz Ciołko o obchodach 40-lecia.
Mikołaj na Ursynowie W sobotę na Mikołajki zaprosił DOK Ursynów, czyli nowy Dzielnicowy Ośrodek Kultury przy ul Kajakowej. Dzieci miały okazję uczestniczyć w warsztatach artystycznych a ich dobrą zabawę dbali animatorzy oraz magik. Mikołaj odwiedził także Miejsce Aktywności Lokalnej (MAL) przy ul. Kłobuckiej 14.
Już w niedzielę Mesjasz na Ursynowie Rozmawiamy z wybitną śpiewaczką Aleksandrą Klimczak.