Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

dzisiejsza
pogoda

-3°
-8°

Nabór do Zespołu ds. Budżetu Partycypacyjnego już w przyszłym tygodniu!

11-10-2017 21:43 | Autor: red.
Ważna informacja dla przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz aktywnych mieszkańców Ursynowa. W przyszłym tygodniu odbędzie się nabór do zespołu ds. Budżetu Partycypacyjnego.

Aby zgłosić się do zespołu, należy przyjść na spotkanie w poniedziałek 16 października o godz. 18.00 w sali J.U. Niemcewicza ursynowskiego ratusza przy al. KEN 61 (metro Imielin). Prace zespołu potrwają najpóźniej do połowy września 2018 roku – będzie to co najmniej 14 spotkań. Więcej informacji na stronie www.twojbudzet.um.warszawa.pl

„Zachęcam aktywnych mieszkańców i reprezentantów organizacji pozarządowych, aby 16 października przyszli na spotkanie dotyczące naboru. Praca w zespole, który ustali zasady Budżetu Partycypacyjnego, to zobowiązanie do ciężkiej pracy, ale jednocześnie ogromne wyróżnienie. Wierzę, że zespół który zostanie wybrany, przyczyni się do sukcesu kolejnej edycji budżetu partycypacyjnego w naszej dzielnicy, a także będzie aktywnie wspierać przyszłych projektodawców” – mówi burmistrz Ursynowa Robert Kempa.

Wróć

Inne artykuły

Znalezisko podczas prac budowlanych Realizowana przez Urząd Dzielnicy Ursynów modernizacja najstarszej szkoły na Ursynowie - dawnej „Tysiąclatki”, a dzisiejszej SP nr 100 przy ul. Tanecznej, stanowi największą oświatową inwestycję samorządową na Zielonym Ursynowie. Właśnie rozpoczęto kolejny etap modernizacji - budowę części sportowej szkoły.
Na Pięciolinii 2 wszystko idzie jak z nut Po 40 latach zamieszkiwania w jednym z pierwszych budynków Wysokiego Ursynowa Komitet Domowy załatwił wszystko, co tylko było do załatwienia.
Nowy plac zabaw w Powsinie Park Kultury w Powsinie jest sukcesywnie rewitalizowany. Po modernizacji kortów tenisowych i kompleksowym wyposażeniu parku w elementy małej architektury nadszedł czas na odnowę placu zabaw.
Czy aleja KEN stanie na czerwonym? To już pewne. Zarząd Dróg Miejskich planuje do końca 2018 roku postawić sygnalizację świetlną na każdym przejściu alei KEN. Teoretycznie, na całej długości głównej arterii Ursynowa ma stać się bezpieczniej. Jednak czy pomyślano o konsekwencjach komunikacyjnych tej decyzji?