Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

dzisiejsza
pogoda

14°
11°

Nabór do Zespołu ds. Budżetu Partycypacyjnego już w przyszłym tygodniu!

11-10-2017 21:43 | Autor: red.
Ważna informacja dla przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz aktywnych mieszkańców Ursynowa. W przyszłym tygodniu odbędzie się nabór do zespołu ds. Budżetu Partycypacyjnego.

Aby zgłosić się do zespołu, należy przyjść na spotkanie w poniedziałek 16 października o godz. 18.00 w sali J.U. Niemcewicza ursynowskiego ratusza przy al. KEN 61 (metro Imielin). Prace zespołu potrwają najpóźniej do połowy września 2018 roku – będzie to co najmniej 14 spotkań. Więcej informacji na stronie www.twojbudzet.um.warszawa.pl

„Zachęcam aktywnych mieszkańców i reprezentantów organizacji pozarządowych, aby 16 października przyszli na spotkanie dotyczące naboru. Praca w zespole, który ustali zasady Budżetu Partycypacyjnego, to zobowiązanie do ciężkiej pracy, ale jednocześnie ogromne wyróżnienie. Wierzę, że zespół który zostanie wybrany, przyczyni się do sukcesu kolejnej edycji budżetu partycypacyjnego w naszej dzielnicy, a także będzie aktywnie wspierać przyszłych projektodawców” – mówi burmistrz Ursynowa Robert Kempa.

Wróć

Inne artykuły

Jaki będzie nowy Dzielnicowy Ośrodek Kultury? Rozmawiamy z Beatą Rusinowską, nowym dyrektorem DOK Ursynów przy Kajakowej.
Konkurs architektoniczny na kompleks oświatowy przy ul. Zaruby rozstrzygnięty Wiadomo jak będzie wyglądała szkoła podstawowa i przedszkole przy ul. Zaruby na Ursynowie. W środę (18 października) ogłoszono wyniki konkursu architektoniczno-urbanistycznego na koncepcję tego kompleksu oświatowego.
Jaki budżet w 2018? Na sesji Rady Dzielnicy Ursynów we wtorek 17 października poznaliśmy szczegóły dotyczące budżetu dzielnicowego na przyszły rok. Wydatki budżetu ujęte w przedstawionym projekcie wynoszą ogółem 465,3 mln, tj. najwięcej w historii Ursynowa. Jest to o ponad 137 mln więcej niż w 2015 roku, czyli na początku obecnej kadencji.
Chcemy pediatrii w Szpitalu Południowym! Opublikowany w dniu 8 czerwca br. w mediach internetowych apel ursynowianki Katarzyny Kwiecińskiej - Otachel o podpisywanie petycji w sprawie utworzenia oddziału dziecięcego w Szpitalu Południowym na Ursynowie uzyskuje rosnące poparcie mieszkańców. Podczas XL Sesji Rady Dzielnicy Ursynów radni jednogłośnie poparli apel w sprawie oddziału pediatrycznego.