Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

dzisiejsza
pogoda

21°
8°

Nabór do Zespołu ds. Budżetu Partycypacyjnego już w przyszłym tygodniu!

11-10-2017 21:43 | Autor: red.
Ważna informacja dla przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz aktywnych mieszkańców Ursynowa. W przyszłym tygodniu odbędzie się nabór do zespołu ds. Budżetu Partycypacyjnego.

Aby zgłosić się do zespołu, należy przyjść na spotkanie w poniedziałek 16 października o godz. 18.00 w sali J.U. Niemcewicza ursynowskiego ratusza przy al. KEN 61 (metro Imielin). Prace zespołu potrwają najpóźniej do połowy września 2018 roku – będzie to co najmniej 14 spotkań. Więcej informacji na stronie www.twojbudzet.um.warszawa.pl

„Zachęcam aktywnych mieszkańców i reprezentantów organizacji pozarządowych, aby 16 października przyszli na spotkanie dotyczące naboru. Praca w zespole, który ustali zasady Budżetu Partycypacyjnego, to zobowiązanie do ciężkiej pracy, ale jednocześnie ogromne wyróżnienie. Wierzę, że zespół który zostanie wybrany, przyczyni się do sukcesu kolejnej edycji budżetu partycypacyjnego w naszej dzielnicy, a także będzie aktywnie wspierać przyszłych projektodawców” – mówi burmistrz Ursynowa Robert Kempa.

Wróć

Inne artykuły

Pasy rowerowe do wymiany! Minęły 2 lata od kiedy na Ursynowie utworzono na ul. Cynamonowej pierwsze pasy rowerowe. Ten eksperyment miał zachęcić mieszkańców do korzystania z rowerów i jednocześnie ograniczyć ruch samochodowy w dzielnicy. Po ostatniej zimie malowane na jezdni pasy niemal całkowicie się już zatarły, podobnie jak i korzyści, które miały nam ze sobą przynieść.
Czeka nas weekend wyjątkowych atrakcji! Rozmawiamy z zastępcą burmistrza Ursynowa Łukaszem Ciołko.
Chcemy wydłużenia godzin pracy urzędu! Jako Otwarty Ursynów, uważamy, że obecna siatka godzinowa pracy Urzędu m. st. Warszawy (w tym oczywiście Urzędu Dzielnicy Ursynów) nie odpowiada oczekiwaniom mieszkańców.
Galeria Komiksu w DOK Ursynów Stworzenie stałej galerii komiksu, na pewno pierwszej na Mazowszu, ale też chyba pierwszej w Polsce, ma na celu popularyzację tego gatunku sztuki wśród wszystkich grup wiekowych, animowanie polskiego środowiska komiksowego, edukację i podnoszenie świadomości warsztatowej komiksu.