Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Mokotów pomaga ratownikom i policjantom

08-04-2020 22:58 | Autor: red.
Mokotów, jako dzielnica z największą liczbą mieszkańców, mierzy się z zagrożeniami związanymi z koronawirusem. Jako dzielnica, staramy się pomóc tym, którzy zawodowo zmagają się z obecną sytuacją.

Współpracujemy z Policją. Dla funkcjonariuszy, którzy mogą mieć zawodowy kontakt z osobami wykazującymi objawy chorobowe lub podejrzewanymi o zachorowanie, przygotowujemy miejsce zakwaterowania. Trwają właśnie ostatnie prace wykończeniowe. Lokal ma na celu tymczasowe odizolowanie policjantów, zapewnienie im bezpiecznego i odseparowanego miejsca.

Wiemy też, jak ważna i niezbędna jest praca służb medycznych. Zapewniliśmy miejsca wypoczynku dla ratowników medycznych ze szpitala przy ul. Wołoskiej. Jest to odizolowane pomieszczenie, gdzie mogą się zregenerować i przygotować spokojnie do następnych działań.

Dziękujemy za Waszą pracę!

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA