Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Mokotów - Dzielnica Przyjazna Seniorom

09-04-2019 12:14 | Autor: red.
W piątek 5 kwietnia 2019 r. w Domu Kultury Świt na Targówku odbyła się uroczysta Gala przyznania certyfikatów w konkursie na Miejsce Przyjazne Seniorom. W tym roku Kapituła Konkursu przyznawała certyfikaty na lata 2019-2021. 

W skład Kapituły wchodzą przedstawiciele Warszawskiej Rady Seniorów oraz Biura Pomocy i Projektów Społecznych Urzędu m. st. Warszawy. Spośród 80 zgłoszonych miejsc certyfikaty przyznano 50 obiektom w całej Warszawie.

Certyfikaty wręczali m.in. Zastępca Prezydenta m. st. Warszawy Paweł Rabiej oraz Przewodnicząca Warszawskiej Rady Seniorów  Małgorzata Żuber – Zielicz.

Miło nam jest podzielić się z Państwem fantastyczną informacją, że Certyfikaty Miejsc Przyjaznych Seniorom na lata 2019-2021 otrzymało aż 7 placówek (miejsc) , które swoje działania prowadzą na terenie Dzielnicy Mokotów.

W kategorii "Instytucje Publiczne" certyfikat otrzymało Mokotowskie Centrum Integracji  Mieszkańców Urzędu Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy. Z kolei w kategorii "Kultura i Edukacja" certyfikaty otrzymało aż 5 przedstawicieli Mokotowa:  Dom Kultury Kadr, Służewski Dom Kultury, Dom Kultury "Dorożkarnia", Dzielnicowa Wypożyczalnia Multimedialna - filia Biblioteki Publicznej im. Z. Łazarskiego w Dzielnicy Mokotów oraz Czytelnia Naukowa nr IV - filia Biblioteki Publicznej im. Z. Łazarskiego w Dzielnicy Mokotów.

Za swoją działalność na rzecz seniorów w kategorii "Sport i Rekreacja" doceniony został również Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzielnicy Mokotów. Wszystkim Laureatom gratulujemy wyróżnienia!

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA