Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Modelarze w Arenie Ursynów

12-06-2019 21:33 | Autor: red.
W ubiegły weekend (8-9 czerwca) w Arenie Ursynów odbył się Warszawski Festiwal Modelarski Babaryba 2019. Była to największa międzynarodowa impreza modelarska w Polsce. Na wydarzeniu zaprezentowano prawie 1400 modeli w różnych skalach.

Od kilku lat wraca zainteresowanie różnymi dziedzinami modelarstwa, dzieje się tak z kilku powodów. Firmy produkujące modele sięgają po projekty związane z popularnymi filmami np. Gwiezdne Wojny, bardzo rozwijają się systemy gier bitewnych gdzie trzeba samemu budować środowisko do gry. Warto wspomnieć, że rodzice szukają aktywności, które pozwolą nieco odpocząć młodym ludziom od komputerów i telefonów.

Oprócz fantastycznych modeli, dioram, figurek można było wziąć udział w różnego typu bezpłatnych warsztatach, posłuchać porad mistrzów modelarskich, zacząć swoją przygodę z modelarstwem. Wydarzenie odbyło się dzięki wsparciu Urzędu Dzielnicy Ursynów oraz Dzielnicowego Ośrodka Kultury.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA