Mistrzostwa Mokotowa

12-02-2020 19:55 | Autor: red.
We wtorek 4 lutego rozegrano mecze finałowe Mistrzostw Mokotowa w mini piłce siatkowej chłopców szkół podstawowych w kategorii dzieci w ramach LIII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Zwyciężył zespół z SP 46, II miejsce zajęli chłopcy z SP 307, III miejsce SP 146.

Za nami także dwa dni zmagań w mini koszykówce dziewcząt i chłopców o tytuł Mistrza Mokotowa szkół podstawowych w kategorii dzieci. W czwartek rozstrzygnęła się rywalizacja chłopców. Zwyciężył zespół z The British School Warsaw, II miejsce SP 272, III miejsce SP 69. W piątek rywalizowały dziewczęta. Najlepszy był zespół z SP 202, II miejsce SP 272, III miejsce SP 85. Trofea wręczał zwycięzcom zastępca burmistrza Dzielnicy Mokotów Marek Rojszyk.