Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Mistrz precyzji

21-02-2018 21:51 | Autor: Maria Kuduk
Do 7 marca w Galerii Ucznia DK SMB "Imielin" można oglądać prace Janusza Skolimowskiego, inżyniera informatyki zajmującego sie tłumaczeniami technicznymi.

Od połowy 2016 roku rysuje i maluje, a swój talent szlifuje na zajęciach plastycnych w Klubie A4 SMB Imielin oraz w Fundacji "Kluboteka Dojrzałego Człowieka" na Ursynowie. Jest osobą niezwykle twórczą i pełną pasji artystycznej. Jest to jego pierwsza wystawa indywidualna, na której prezentuje około 40 rysunków wykonanych kolorowym grafitem i akwareli .Twórczość pana Janusza oscyluje wokół form architektury, pejzażu. Wszędzie rysunek oparty jest na realizmie, często jednak autor tworzy wokół tematu historie i wtapia w nie własne wizje. Inspiracją są zdjęcia robione podczas podróży. Część prac powstała w plenerze. Podstawą jest niezwykle precyzyjny, perfekcyjny rysunek. Preferowane techniki to z suchych:ołówek, kolorowy grafit, pastel, a z mokrych – akwarela i tusz. Wystawę sfinansowano przy współudziale Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 14.00-20.00.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA