Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

dzisiejsza
pogoda

29°
16°

MAL już działa!!

20-06-2018 22:39 | Autor: Marzena Zientara
W sobotę 16 czerwca odbyła się uroczystość otwarcia Miejsca Aktywności Lokalnej (MAL) na Zielonym Ursynowie przy Dzielnicowym Ośrodku Kultury Ursynów przy ul. Kajakowej 12b.

W uroczystości wzięli udział licznie zgromadzeni goście, wśród których znaleźli się burmistrz Robert Kempa oraz zastępca burmistrza Łukasz Ciołko, przedstawiciele Centrum Komunikacji Społecznej oraz radni dzielnicy Ursynów.

Na wszystkich czekało wiele atrakcji, takich jak przejażdżki na kucykach, wata cukrowa, malowanie buziek, pokaz wielkich baniek mydlanych, animacje i zabawy sportowe. Dzieci z Przedszkola nr 79 i ze Szkoły Podstawowej nr 96 uświetniły uroczystość pięknymi występami wokalnymi. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonał burmistrz Ursynowa Robert Kempa z pomocą małych mieszkańców Zielonego Ursynowa. Zgromadzeni goście zostali poczęstowani pysznym tortem. Miejsce Aktywności Lokalnej, które działa na Zielonym Ursynowie od minionej soboty, to przestrzeń sąsiedzka przeznaczona na różne inicjatywy sąsiedzkie.

MAL serdecznie zaprasza małych mieszkańców Ursynowa wraz z rodzicami do korzystania z tego miejsca i do aktywnego włączenia się w tworzenie harmonogramu różnych aktywności sąsiedzkich.

O tym, co się odbywa w MAL na Kajakowej, można dowiedzieć się dzwoniąc pod nr telefonu: 22 125-56-07 lub na stronie na Facebooku: MAL Kajakowa 12b.

Wróć

Inne artykuły

Kandydaci na prezydenta Warszawy znów na Ursynowie Początek tygodnia znów zaowocował ważnymi wizytami na Ursynowie. W poniedziałek 17 września swój briefing prasowy realizował kandydat Zjednoczonej Prawicy Patryk Jaki w towarzystwie Piotra Guziała. We wtorek 18 września gościliśmy konkurencyjnego kandydata na prezydenta z ramienia Koalicji Obywatelskiej Rafała Trzaskowskiego.
Nasz Ursynów i Otwarty Ursynów poparli Jacka Wojciechowicza - oświadczenie W dniu 16 września jako Komitet Wyborczy Wyborców Nasz Ursynów + Otwarty Ursynów ogłosiliśmy swoją decyzję dotyczącą wyborów na Prezydenta Warszawy i do Rady Warszawy.
Mocne otwarcie sezonu artystycznego na Ursynowie Początek września był na Ursynowie wyjątkowy dla miłośników kultury. Dzielnica zaprosiła mieszkańców na tradycyjny cykl wydarzeń w ramach Inauguracji Roku Kulturalnego 2018/2019.
Jesienny namiot burmistrza Kempy na Imielinie W czwartkowe popołudnie 13 września rozpoczął się kolejny cykl spotkań burmistrza z mieszkańcami Ursynowa. Początek na Imielinie, w dalszej kolejności namiot pojawi się na Kabatach, obok DOK-u przy ul. Kajakowej i przy stacji metra Ursynów. Spotkania tego typu organizowane są już od 2015 roku i wywołują duże zainteresowanie mieszkańców.