Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Logo „Alternatywy”

18-08-2021 22:02 | Autor: red.
Przedstawiamy logotyp Ursynowskiego Centrum Kultury „Alternatywy” zrealizowany przez Bakcyl Studio, projektantów między innymi ursynowskich murali. Litera „A” w różnych wariantach nawiązuje do założeń programowych „Alternatyw”. Chcemy, aby nasze propozycje były jak najbardziej różnorodne i trafiały do wszystkich grup wiekowych: dzieci, młodzieży, dorosłych oraz seniorów.

Nasze „A” występuje w różnych kolorach, ponieważ zależy nam, aby „Alternatywy” były przestrzenią otwartą, przyjazną i bezpieczną dla wszystkich. Pragniemy być miejscem spotkań, rozmów oraz tworzenia więzi. Mamy Ursynów w nazwie (i w sercu), ale jednocześnie chcemy tworzyć atrakcyjną ofertę dla wszystkich warszawiaków, a także – gości stolicy.

Nazwę „Alternatywy” wybrali mieszkańcy Ursynowa w głosowaniu, które odbyło się w październiku 2020 roku. Obecnie prowadzimy rozmowy z instruktorami i instruktorkami zajęć teatralnych, tanecznych i ruchowych, a także zajęć z zakresu kultury wizualnej oraz edukacji ekologicznej. Planujemy liczne koncerty, pokazy filmowe i przedstawienia teatralne. W „Alternatywach” alternatyw na pewno nie zabraknie.

Uroczyste otwarcie Ursynowskiego Centrum Kultury „Alternatywy” odbędzie się w dniach 17–19 września. O szczegółach zarówno programu otwarcia, jak i programu organizowanych przez nas zajęć poinformujemy wkrótce.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA