Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

LII Warszawska Olimpiada Młodzieży

06-11-2019 20:18 | Autor: red.
Trwają zmagania w ramach LIII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Za nami kolejne konkurencje szkół podstawowych: turnieje piłki ręcznej dziewcząt i chłopców w kategorii młodzież, w szachy oraz turniej dziewcząt w unihokeju w kategorii dzieci.

Hala Klubu Sportowego Warszawianka przy ul. Piaseczyńskiej gościła Mistrzostwa Mokotowa w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców szkół podstawowych w kategorii młodzież.

W Szkole Podstawowej nr 85 przy ul. Narbutta 14 trwają rozgrywki w unihokeju. Zakończył się turniej dziewcząt szkół podstawowych w kategorii dzieci.

W Szkole Podstawowej nr 205 przy ul. Spartańskiej 4 zakończyły się Mistrzostwa Mokotowa w szachach szkół podstawowych w kategorii dzieci i młodzież.

Wyniki rywalizacji w ramach LIII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży mogą śledzić Państwo na stronie Urzędu Dzielnicy Mokotów m.st Warszawy http://mokotow.waw.pl/strona-2895-wyniki_liii_wom.html.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA