Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Kolejny sukces ursynowskich sportowców

27-11-2019 21:48 | Autor: red.
W ursynowskim Ratuszu odbyło się kolejne spotkanie z młodymi sportowcami, którzy odnieśli sukces. Sebastian Jastrzębski i Marcel Jasiński ze Szkoły Podstawowej nr 323 po raz drugi zwyciężyli w turnieju finałowym Mistrzostw Mazowsza w badmintonie, który został rozegrany 15 listopada br. w Radomiu.

Chłopcy nie mieli sobie równych, wygrywając każdy mecz wynikiem 2:0. Przedstawiciele Urzędu Dzielnicy Ursynów wręczyli sportowcom upominki. Podczas zawodów młodzi sportowcy prezentowali bardzo wysoki poziom techniczny, czym zwrócili uwagę trenerów obserwujących zmagania zawodników. Wygrywając w Radomiu, Sebastian i Marcel wywalczyli sobie prawo do reprezentowania Mazowsza w turnieju Ogólnopolskim, który będzie rozgrywany na wiosnę przyszłego roku. Trenerem chłopców jest Tomasz Żukowski, nauczyciel ze Szkoły Podstawowej nr 323.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA