Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Kolejny sportowy weekend na Mokotowie

18-11-2020 20:03 | Autor: red.
W sobotę 14 listopada odbył się Turniej Tańca Sportowego o Puchar Mokotowa 2020 pod patronatem burmistrza dzielnicy Mokotów Rafała Miastowskiego. Turniej był zorganizowany przez klub sportowy Hand to Hand 1. Młodzi tancerze z całej Polski rywalizowali w stylach DISCO, HIP HOP, JAZZ, MODERN, SHOW DANCE z podziałem na kategorie wiekowe i stopień zaawansowania.

Z oczywistych względów zawody rozgrywane były bez udziału publiczności z zachowaniem reżimu sanitarnego. Turniej współfinansowany ze środków dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy.

W niedzielę 15 listopada w Hali Kompleksu Sportowego OSiR Mokotów przy ul. Niegocińskiej 2A odbył się Rodzinny Turniej Multidyscyplinarny organizowany w ramach zadania publicznego przez Fundację Kasi Dulnik przy współpracy z Zespołem Sportu i Rekreacji dla Dzielnicy Mokotów . Organizatorzy przygotowali mnóstwo sportowych atrakcji. Każdy z uczestników mógł spróbować swoich sił w rzutach do kosza, wyścigu w workach, siatkówce balonowej, strzałach piłką do bramki oraz slalomie unihokejowym. Ciekawe konkurencje czekały również uczestników na basenie. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal oraz drobny upominek.

Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem, dlatego organizator zadbał o to by odbył się on przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa wynikających z wytycznych sanitarnych. Impreza współfinansowana ze środków dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA