Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Kolejny maraton z Budżetu Obywatelskiego już w sobotę

15-01-2020 21:02 | Autor: red.
W sobotę 18 stycznia w godz. 12.00 - 15.30 w Urzędzie Dzielnicy Ursynów (al. KEN 61, sala 543, V piętro) zaplonowano kolejny Maraton Pisania Projektów do budżetu obywatelskiego. To kolejne spotkanie dotyczące budżetu obywatelskiego które organizuje dzielnica.

Cel jest prosty – każde spotkanie to szansa dla mieszkańców, aby zadać urzędnikom niezbędne pytania i uzyskać niezbędne informacje. Ursynowscy urzędnicy przypominają, że termin zgłaszania projektów do 7. edycji upływa 21 stycznia.

Projekt można zgłosić na dwa sposoby:

– przez Internet - na stronie app.twojbudzet.um.warszawa.pl.

– w formie papierowej - wypełniony formularz należy złożyć osobiście lub przesłać na adres urzędu dzielnicy z dopiskiem „Budżet obywatelski”. Propozycję dotyczącą poziomu ogólnomiejskiego można przesłać także na adres Centrum Komunikacji Społecznej.

Przypominamy, że oprócz projektów dzielnicowych można zgłaszać także projekty ogólnomiejskie, czyli takie, które swoim zakresem obejmują np. całe miasto lub kilka dzielnic.

Wszystkie informacje dotyczące nowej edycji można znaleźć na stronie poświęconej budżetowi obywatelskiemu w Warszawie  www.twojbudzet.um.warszawa.pl.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA